5. MASİAD /MATİK TENİS TURNUVASI BAŞLIYOR

0
264 views

Manavagat Sanayici ve İş Adamları Derneği (MASİAD) ile Manavgat Tenis İhtisas Klubü (MATİK) tarafından ortaklaşa organize edilen ve bu yıl 5.’si gerçekleştirilecek olan geleneksel tenis turnuvası 29 EKİM’de başlayacak.

    MASİAD dernek merkezinde yapılan toplantıya  MASİAD  YÖN.KUR.BAŞKANI Turgay AKAR, yönetim kurulu üyelerinden İbrahim Ünal, Mücahit Tatar, Mehmet İkbal GEZGİNER, Mehmet KARA ,Meral Mengi, Ayhan Taş ile MATİK BAŞKANI Ayşe ÇETİN ÖNAL, Matik yönetiminden Hasan ÇELİK, Mehmet Uysal ve Hasan ÖZDEN katıldı.

    Yapılan toplantıda turnuva ve ödül töreni ile ilgili hazırlıklar görüşüldü.29 EKİM’de başlamasına karar verildi. Yoğun bir katılımın beklendiği turnuvanın ödül töreni ve organizasyon hazırlıkları hakkında bilgiler ilerleyen günlerde basınla paylaşılması konuşuldu.AYRICA bu turnuvanın gelecek yıllarda etkin ve verimli şekilde yapılmasını ve bölgemizde ses getiren bir spor organizasyonuna dönüşmesini temenni ettiler.

      MASİAD Başkanı Turgay AKAR ;’’ Bu yıl 5.’sini gerçekleştirilecek olan turnuvamızın asıl amacının insanlarımızı spor yapmaya ve sağlıklı yaşamaya davet olduğunu ayrıca üyelerimizinde iş hayatından bir nebze uzaklaşarak hem spor yapmasına  hem de birbirleriyle aralarındaki dayanışmayı arttırmasına katkı vereceğini  düşündüğünü ‘’ söyledi.

    MASİAD BAŞKANI Turgay AKAR , sporun hayatımızdaki öneminden bahsederek toplantıya katılan herkese teşekkür etti. Bütün spor severleri tenis turnuvasına davet ederek sözlerini tamamladı.