Akkuş; Yeni Yıl Kutlama Mesajı Yayınladı

0
211 views

Antalya Eczacı Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ecz. Tolgar Akkuş, yeni yıl nedeni ile kutlama mesajı yayınladı;

“Sağlıklı yaşam ortağınız olmak vizyonu ile çıktığımız bu yolda, toplum sağlığı için erişilebilir bir sağlık hizmeti sunma mücadelesiyle dolu bir yılı daha geride bırakmaya hazırlanıyoruz.

Meslektaşlarımızla yeni yılda da en önemli amacımız, ilacın uzmanları ve pek çok alanda sağlık danışmanlığı veren kişiler olarak, ülkemizin her bir noktasına sağlık hizmetini taşıyarak daha çok kişiye ulaşmak, daha yüksek hasta ve hasta yakını memnuniyetini sağlamak için güven zincirine yeni halkalar eklemeye devam etmek olacaktır. Sağlıklı olmanız, sağlıklı bir yaşam sürmeniz bizim için çok önemli. En yakın sağlık danışmanları olarak bizlerin en büyük sevinci sağlığına kavuşan hastalarımızdır; zaman farkı olmaksızın kesintisiz ve kolay erişilebilir bir toplum sağlığı hizmetini bu yüzden daha çok kişiye ulaştırmaya çalışacağız.

2018 yılında yaşanacak her bir gün barışın, kardeşliğin, iyimserliğin ve adaletin üzerine güneş gibi doğsun. İnsanlığa ve ülkemize huzur getirsin; sevgimizi ve paylaşımcı birlikteliğimizi çoğaltsın.

Daha güzel ve mutlu bir yıl bizimle olsun. Tüm meslektaşlarımın ve ulusumuzun yeni yılını kutluyor, sağlıklı ve huzur dolu bir yıl diyorum.”