Boztaş, “Şimdi hizmet zamanı”

0
237 views

Dün gerçekleştirilen MATSO seçimlerinde aday çıkardığı 15 komitenin tamamını kazanan MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, “seçimler geride kaldı şimdi hizmet zamanı” dedi.

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO)’nun organ seçimlerinde mevcut Başkan Ahmet Boztaş, listesi, katıldığı 15 komitenin tamamını kazandı. MATSO meclis ve meslek grupları komite seçimleri Çağlayan Ortaokulu’nda gerçekleşti. Ahmet Boztaş başkanlığındaki mavi liste 17 meslek grubundan 15’inde aday çıkardı. Seçim sonuçlarına göre Boztaş ve ekibinin aday çıkardığı tüm grupları kazandı. Başkan Boztaş’ın ekibi birçok grupta oy rekoru kırdı.

Üyelerimizden aldığımız güçle 5 yıldızlı hizmete devam edeceğiz

Seçimi kazanarak yeni dönemde görev yapacak tüm komite üyesi arkadaşlarını da kutlayan Boztaş, “sevincimi de şöyle paylaşmak istiyorum. 17 gurubumuz vardı, biz mavi liste olarak 15 grupta aday çıkarmıştık. 15-0 olarak sonuçlandı. İki grupta aday çıkarmamıştık. Beyaz liste tarafsız kalarak liste çıkarmışlardı. 9 ve 16’ncı grupta aday çıkarmayacağımızı baştan söylemiştik. Diğer grupların tamamını mavi liste olarak kazandık. Artık seçim süreci geride kaldı. Üyelerimizden aldığımız güçle 5 yıldızlı hizmete ve çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.

Teşekkür etti

Tüm üyelere teşekkür eden Boztaş, “seçime katılarak seçimlerin şölen havasında geçmesini sağlayan, seçim süresince yanımızda olan, bizlere destek veren ve vermeyen tüm üyelerimize, seçim boyunca görev yaparak seçim güvenliğini sağlayan tüm emniyet ekiplerine, seçimde görev alan ilçe seçim kurulu çalışanlarına, tüm basın mensuplarımıza, Oda personelimize ve tüm çalışanlarımıza, sonsuz teşekkür ederim” dedi.