Boztaş’ın Seçim Ofisi Miting Gibi Açıldı

0
424 views

1 Nisanda yapılacak olan organ seçimlerinde yeniden aday olan MATSO Başkanı Ahmet Boztaş, geçtiğimiz günlerde yapılan bir toplantının ardından verdiği seçim startı sonrasında, seçim ofisini bir miting gibi kalabalığın katılımı ile gerçekleştirdi.

SEÇİM STARTINI ORGAN ÜYESİ ADAYLARI İLE VERDİ
Yaklaşık bir hafta önce organ üyesi adaylarının katılımı ile kahvaltıda buluşan Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası ( MATSO ) Başkanı Ahmet Boztaş seçim startını organ üyesi adayları ile birlikte verdi. Toplantının açılışında konuşan Boztaş, MATSO yönetimi olarak 4 yılda güzel hizmetlere imza attıklarını söyledi. Ekip arkadaşları ile önümüzdeki 4 yıllık süreçte yapacakları hizmetler ile Manavgat’a iz bırakmak istediklerini kaydeden Boztaş, “Şu anda seçime gireceğimiz komitede adayı olan değerli yol arkadaşlarımızla önümüzdeki 4 yıllık süreçte güzel bir ekip çalışması yapmak istiyoruz. Bunun için programımızı hazırladık. Tüm çalışmalarımızı tamamladık” dedi.
YARIM KALAN PROJELERİMİZİ TAMAMLAMAK İÇİN YENİDEN ADAY OLDUM
Manavgat’ın ilçe ekonomisini çeşitlendirmek ve güçlendirmek amacıyla yaptıkları çalışmalara değinen Başkan Boztaş, yarım kalan projelerini tamamlamak için aday olduğunu açıkladı. Manavgat Üniversitesinin ilk adımı olan MATSO turizm Fakültesini ilk dönemde yaptırdıklarını hatırlatan Boztaş, “ ilçemize kazandıracağımız diğer fakülteler ile başta Manavgat Üniversitesi olmak üzere ilçe ekonomisini çeşitlendirecek ve değer katacak Organize Sanayi Bölgesi (OSB), Fuar ve kongre Merkezi gibi birçok projeyi tamamlamak amacıyla yeniden aday oldum. Etkin, risk alan, çalışkan bir kadro olan ekimizle birlikte Manavgat’a iz bırakacak çalışmalara imza atarak 5 yıldızlı hizmetlerimize devam etmek istiyoruz” dedi.
Konuşmanın ardından organ üyeleri ile birlikte toplu olarak fotoğraf çektirildi.
MİTİNG GİBİ SEÇİM OFİSİ AÇILIŞI
MATSO organ seçimlerinde mavi liste ile seçime girecek olan Ahmet Boztaş başkanlığındaki ekip Demokrasi Bulvarı Ezgi Market yanında bulunan seçim ofisini kalabalık bir üyenin katılımı ile miting gibi bir havada gerçekleştirdi. Açılış adeta bir gövde gösterisine dönüşürken üyeler Boztaş ve organ üyesi adaylara hayırlı olsun dileğinde bulundu. Açılışta kısa bir konuşma yapan Boztaş, tüm üyelere verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti. Seçimin düzeyli seviyeli geçmesini temenni eden Boztaş, 1 Nisan da yapılacak olan MATSO organ seçimlerinin Manavgat iş dünyasına hayırlı olmasını diledi.
Boztaş, seçim ofisini hayırlı olmasını dileyerek katılımcılara teşekkür etti.