Çenger İlkokulu Çocukları Hayallerine Kavuştu

0
244 views

Hayallerimin Elinden Tut Sosyal Sorumluluk Projesi 15. Okulunu tamamlamak üzere Çenger İlkokulu öğrencileriyle bir araya geldi.

Daha önceden hayallerini söyleyen çocuklara, gerçekleşmesini bekledikleri hayalleri götüren proje ekibi çocukları mutlu etti.

Hayallerde; paten, balon, kitap ve oyuncak yoğunluğu varken birbirinden güzel hayallerde ortaya çıktı. Anasınıfı öğrencileri bulutların üzerinde uyumak istediklerini belirtirken, bir diğer öğrenci ise gökyüzünde yıldızlarla birlikte uçmak istediğini söyledi.

Hayallerimin Elinden Tut sorumlusu Rabia İnci ÖZEN; “Çenger İlkokulu ile birlikte 15. Okulumuzu tamamlamış bulunuyoruz. Aynı gün içerisinde Belenobası İlkokulu öğrencilerine de yaklaşık 200 adet kitap hediye ettik. İlçemizde neredeyse adım atmadığımız İlkokulu kalmadı diyebiliriz. Bundan sonraki hedefimiz tamamen şehirdışındaki okullara bizzat gitmek ve oralarda da çocuklarla güzel vakit geçirmek olacak. Bugün okullarımıza giderken araç konusunda sponsorumuz olan tur şirketine sonsuz teşekkür ediyoruz. Daha fazla gönüllüye ulaşmak ve daha fazla çocuğun yüzünü güldürmek için herkesten destek bekliyoruz.” dedi.