CHP Manavgat’ta Çoşar’ın Görevini Tazelemesi Bekleniyor

0
340 views

CHP Manavgat İlçe kongresi yapılıyor. Kongreye CHP Antalya İl başkanı Mustafa Erdem, Manavgat belediye başkanı Şükrü Sözen, STK temsilcileri ve partililer katıldılar.

CHP Manavgat İlçe Başkanı Avukat Aliye Coşar tek listeyle girdiği seçimde Çoşar’ın görevini tazelemesi bekleniyor.

Manavgat Belediyesi Atatürk Kültür Merkezinde (AKM) yapılan CHP Manavgat ilçe kongresine 417 delegenin katılmasıyla başlayan kongrede divan seçiminin ardından açılış konuşmasını yapan başkan Şükrü Sözen; “Ülkenin zorlu bir süreçten geçtiğini, bölgemizdeki yaşanan istikrarsızlığın ülkemizi etkilediğini belirten Sözen, Manavgat’taki işsizliğe de değinerek; işsiz aşsız ve yarınlarına umutlarla bakamayan vatandaşlarımızı gördükçe içimiz sızlıyor diyen Sözen, Göreve gelmeden önceki seçim kitapçımızda söz verdiğimiz tüm hizmetleri yerine getirdik! Daha fazla ilave projeler geliştirerek halkın hizmetine sunmaya devam ediyoruz” dedi. Daha sonra İlçe Başkanı Coşar, yaptığı konuşmada, partisi CHP’yi ilk seçimde Manavgat’ta halk partisi yaparak birinci yapma sözü verdi. Partilerini halkın partisi yaparak var güçleri ile çalışacaklarını belirten Coşar, “Ülkemizde bir sivil dikta rejimi hakim. Siyasi iktidar eliyle hukuk rafa kaldırılmış ve basın özgürlüğü yok edilmiştir. İktidarı Cumhuriyet kazanımlarını yok etmesine asla müsaade etmeyeceğiz.” dedi.
Aliye Coşar’in listesinde şu isimler yer aldı: Deniz Can Akçay, Oykun Başar, Mehmet Burak Çeker, Devrim Çetin, M. Kemal Dönmez, Atila Duran, Ercan Duran, Z. İzzet Erdil, Ozan Gündüz, Ayşe Meşhur Şan, Ahmet Öz, Emin Özgümüş, Çağla Pardı, Zeynep Pilavcı, Betül Sarıkaya ve Özlem Tarakçı yer aldı.