CHP’li Ahmet Sarı, Tabutla Ucuz Siyaset Yapmayın ve Gerçekleri Görün Artık!

0
909 views

CHP Manavgat Gençlik Kolları Manavgat parkında basın açıklaması yaptı. Basın açıklamasının ardından esnaflara karanfil dağıttı. Basın açıklamasına CHP Manavgat ilçe başkanı Aliye Coşar, Yönetim kurulu üyeleri ve genlik kolları. ve partiler katıldılar.

Gençlik kolları başkanı Ahmet Sarı yaptığı açıklamada; “Ülkemiz vatan savaşı verirken AKP gençlik kolları tabutla, imamla Manavgat belediyemizin yaptığı yolların esnafları mağdur ettiklerini ve işyerlerinin kapatıldığını söylüyorlar. Sizlerde hiç utanma, arlanma yok mu! Belediye başkanımız Şükrü Sözen, çok kaliteli yol ve kaldırımları yaptı. Esnaflarımız ve halkımız başkanımız Sözen’in yaptıkları hizmetleri görüyor. Tabutla siyaset yapmayın ve gerekleri görün artık. Irmak kenarlarını düzenleyerek daha çok turistlerin ilçemize gelmesi için çaba sarf ederken, Sizin Antalya büyükşehir belediyesi ise bir ayda bitecek dediği yolu altı ayda bitiremediler.

Geçtiğimiz yıllardaki turizmdeki olumsuz gelişmeler mevcut AKP hükumetinin sorumsuzca davranışlarından kaynaklanmıştır. AKP gençlik kollarının tabutlu yaptığı basın açıklamasında esnaf yok! halk yok! Üç beş ASAT çalışanıyla yaptıklarını biliyor ve görüyoruz. Park sorunu esnafların alışverişlerini önlüyor diyorlar. Oysa kısa park edilecek cepler mevcut olmasının yanında 1 saatliği ücretsiz 3 saati 2 lira 24 saati 5 lira olan kapalı otoparkı sayın belediye başkanımız Sözen yapmıştır. AKP genlik kollarının tabutla basın açıklaması yapmasına anlam veremedik!. Bizler esnaflarımıza tabutu layık görmüyoruz. Uyarıyoruz!.. Cehenneme giden yolda iyi niyet taşı aramayın. Türkbelenini betona çevirdiğiniz yetmiyor gibi esnaflarımızla aramızı açmaya kalkıyorsunuz. şunu iyi bilin avcunuzu yalarınız dyen Sarı, Karanfiller dağıtarak esnaflarımıza moral vermek istiyoruz. Böyle ayrımcı siyasetten vaaz geçmelerini öneriyoruz” dedi. Daha sonra esnaflara karanfiller dağıttılar.