Durdurun Artık Bu Vahşetleri

0
641 views

8 yaşındaki Eylül Yağlıkara’dan önceki gece tüm Türkiye’yi kahreden haber gelmişti. Türkiye Eylül’den gelecek güzel haberi beklerken kan donduran gerçekler ortaya çıktı.. Minik Eylül’ün cansız bedeni, evinden 2 kilometre uzaklıktaki bir elektrik direğinin dibinde gömülü vaziyette bulundu. Eylül Yağlıkara’nın otopsisinde vücudunda kesici delici alet izlerine rastlanan küçük kızın işkence ve cinsel istismar sonrası boğularak öldürüldüğü tespit edildi. Muayene tutanağında Eylül’ün bir ayağında kırık da belirtildi. Eylül, dün feryatlarla toprağa verildi.
Ankara Polatlı’da kaybolan ve 7 gün sonra bulunan 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara’nın otopsisinde vücudunda kesici delici alet izlerine rastlanan küçük kızın cinsel istismar sonrası boğularak öldürüldüğü belirlendi. Muayene tutanağında Eylül’ün bir ayağında kırık da tespit edildi. Eylül’ün dibinde gömülü bulunduğu elektrik direğini aracında küçük kızın kanı ve seç teli bulunan Uğur Koçyiğit’in diktiği anlaşıldı. Tutuklu Koçyiğit’in daha önce siber polisi tarafından incelenen cep telefonunda çocuk pornosuna rastlandığı, bu yöndeki bazı içeriklerin de silindiği öne sürülüyor.

EVA’DAN KORKUP KAÇTI

Eylül’ü aranması için köye, kokuya duyarlı iz süren kadavra köpeğinin geleceğinin duyulmasının ardından Koçyiğit ile annesi H.K. paniğe kapıldı. Polis köpeği ilk tepkiyi Koçyiğit’in evinde verdi, bu nedenle ilk etapta bu ev detaylı arandı. Eva’nın evin önünde park halindeki Koçyiğit’in aracına doğru tepki vermesi üzerine de araçta kriminal inceleme yapıldı, Eylül’e ait kan lekesi ile saç teli bulundu.