İnanılmaz Mucize Hastalıklara Toprak Tedavisi

0
142 views

Ayağı ve bacağı şişmiş hastayı toprakla kendisini tedavi ettirdim. Bundan 4 ay önce Salkımevler’den ırmak kenarında şehir merkezine gelirken 73 yaşında Van’lı Zeki Yürekli isimli şahsın sulama kanalına ayaklarını suyun içerisinde gördüm! Amca ne yapıyorsun? dedim.

O ise bana “kanalın suyu ayaklarıma ve bacaklarıma iyi geliyor” dedi. “Ben ise yanlış yapıyorsun, sen ayaklarını ve bacaklarını toprağa göm kesin tedavi olursun” dedim. Zeki amca cumhuriyet meydanında karşılaştım. “Beni tanıdın mı” dedi. Ben ise “Tanıyamadım” dedim. Zeki amca bana teşekkür ederek “Allah senden razı olsun. Ayaklarını toprağa göm demiştin, dediklerini yaptım. Bacaklatım ve ayaklarım tedavi oldu. Şimdi rahatlıkla yürüyorum. Hastalıktan bir eser kalmadı dedi. Bu gün tekrar amcayla cumhuriyet meydanında karşılaştım. Öğretmenler günü dolayısıyla atamızın huzurunda teşekkür etti. Kendisi Mersin’de yaşayan amca Manavgat’a çocuklarını ziyarete gelmiş yine!..

Bu bana  dedi ki! “Hanımım şeker hastası tedavisi için ne yapayım”dedi. Ben telefonunu aldım. Bir faydalı önerimiz olacak elbette! Siz siz olun en az haftada bir kez ayağınızı toprakla buluşturun. Vücudunuzdaki elektrikler alıyor. Ayrıca vücudumuzdaki hastalık yapacak atılamamış oksitleri atmış oluruz.

Her türlü hastalıktan ölen kişiler toprağa gömülüyor. Mezarlıklardan salgın hastalık yayıldığını gördünüz mü? Koskoca bir “HAYIR” diyoruz. Atalarımız boşuna dememişler. “Topraktan geldik, toprağa gidiyoruz” diye.

Sizlere Abdi Işık olarak haftada 20 dakika ayaklarınız toprakla buluşturmayı öneriyorum. Çünkü Zeki amca benim önerimle tedavi oldu.