Haber
Home > Manavgat > 5 YILDIZLI HUZUREVİ’NDE AKTİVİTELER BİTMİYOR

5 YILDIZLI HUZUREVİ’NDE AKTİVİTELER BİTMİYOR

5 yıldızlı otel konforundaki Manavgat Belediyesi Huzurevi’nin sakinleri, hemen her gün düzenlenen farklı etkinlik, gezi ve aktivitelerle hayatlarının en güzel günlerini geçirmeye devam ediyor. Belediye personelinin ilgi ve sevgisiyle günlerini geçiren büyükler, güneşli bir sonbahar gününü Manavgat Irmağı kenarında yürüyüş, kahvaltı ve tekne gezisi ile ölümsüzleştirdi. Huzurevi sakinleriyle yapılan hafta sonu kahvaltısına Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ve belediye başkan yardımcıları da katıldı.

MANAVGAT BELEDİYESİ HUZUREVİ (2)

 

KEYİFLİ GÜNLER

Başkan Sözen, büyüklerle beraber çaylarını yudumlayıp uzun uzun sohbet ederek keyifli dakikalar geçirdi. Havanın güzelliğini fırsat bilerek ırmak kenarında yürüyüş yapan huzurevi sakinleri daha sonra tekne gezisinde güneşin, ırmağın ve denizin sıcaklığını hissetti. Tekne gezisinde huzurevi sakinlerinden Nefise Hanım ve Selçuk Bey’in doğum günü kutlaması ise herkesi mutlu etti. Manavgat Belediyesi Huzurevi Müdürü Rahmiye Demirtaş, Manavgat Belediyesi Huzurevi’nin her geçen gün ihtiyaca yönelik daha iyi hizmet verir hale getirildiğini söyledi.

 

BÜYÜKLERİN SERGİSİ 17 KASIM’DA AKM’DE

Büyüklerin günlerini daha iyi geçirmeleri için ebru, ahşap boyama, resim gibi kurslar düzenlediklerini belirten Rahmiye Demirtaş, 2 ay boyunca yapılan el emeği göz nuru eserlerin 17 Kasım Salı günü saat 11.00’de Atatürk Kültür Merkezi’nde sergiye çıkarılacağını duyurdu. Demirtaş, yaşlıların zamanlarını kaliteli bir şekilde geçirebilmeleri amacıyla Manavgat Belediyesi Huzurevinin gündüz de kapılarını tüm büyüklere açacağını söyledi. Demirtaş, “Manavgat’ta yaşayan tüm yaşlı vatandaşlarımız gündüzleri Huzurevimizde zamanlarını geçirerek çeşitli etkinliklere katılabilir” dedi.

1,290 total views, 4 views today

Bir Cevap Yazın

Top