Haber
Home > Turizm > ITB Berlin Fuarında Manavgat Rüzgârı

ITB Berlin Fuarında Manavgat Rüzgârı

MATSO yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Güneş, 50. kez ziyaretçilerine kapısını açan ve Avrupa’nın en büyük fuarlarından birisi olan ITB’de Manavgat Side bölgesinin tanıtımını en iyi şekilde gerçekleştirdiklerini söyledi.
Dünyanın en büyük turizm fuarı ve turizm sektörünün buluşma noktası olarak bilinen Uluslararası Turizm Borsası Fuarı (ITB), Almanya’nın başkenti Berlin kapılarını ziyaretçilerine açtı. 50. kez ziyaretçilerine açan ITB Turizm Borsası Fuar’ında Manavgat-Side turizm destinasyonu MATSO ve MASTOB tarafından hazırlanan stant ile tanıtılıyor. ITB Berlin Turizm Borsası Fuarı’nı 100 bini profesyonel olmak üzere 170 bini aşkın ziyaretçinin ziyaret etmesi bekleniyor.
20160310_0010
Manavgat yönetimi orada
9 Martta ziyaretçilere kapılarını açan ve 13 Mart’ta kadar sürecek fuarda Manavgat standı ziyaretçi akınına uğruyor. Bu yıl ziyaretçileri Manavgat standında Manavgat Kaymakamı Nazmi Günlü, Belediye Başkanı Şükrü Sözen, MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Güneş, Yönetim Kurulu Üyesi Aykut Karasoy ve MASTOB Başkanı Cengiz Haydar Barut tarafından karşılanıyor.
MATSO yönetimi üyelerini de ziyaret ederek destek veriyor
Fuarda MATSO yönetimi kendi standında misafirleri karşılamanın yanı sıra üye turizm firmalarının açtıkları stantları da ziyaret ederek destek veriyor.
Manavgat standı ziyaretçi akınına uğradı
Manavgat standını Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy, Antalya Valisi Muammer Türker, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin ve yönetim kurulu üyeleri, Serik Kaymakamı Rıfat Altan, Başbakanlık Danışmanlarından Hayri Çavuşoğlu, Türkiye’nin değişik bölgelerinden fuara katılan sivil toplum kuruluşları, turizmciler ile Almanya başta olmak üzere Avrupa’nın değişik ülkelerinden tur operatörleri ziyaret etti. Ayrıca Alman basını da Manavgat Side bölgesi hakkında bilgiler alarak çekimler yaptı.
Güneş, “Fuarda bölgemize daha fazla turist çekmek amacıyla çalışıyoruz”
MATSO yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Güneş, fuarın bölge tanıtımına katkı sağladığını belirterek dünyanın ve Avrupa’nın en büyük fuarlarından birisi olan ITB’de Manavgat Side bölgesinin tanıtımını en iyi şekilde gerçekleştirdiklerini söyledi.
MATSO ve MASTOB işbirliği ile açılan Manavgat-Side destinasyonu standına yoğun ilgi olduğunu ve yeni sezonun kontratlarının imzalandığını ifade eden Güneş, “MATSO ve MASTOB işbirliği ile hazırladığımız standımızda Almanya’nın en büyük tur operatörlerini ve ziyaretçilerimiz ağırlayarak Manavgat Side bölgesinin tanıtımını gerçekleştiriyoruz. Yapılan görüşme ve tanıtımlarda tatil bölgelerimiz ve sahillerimizde eskisi gibi güvenli ve huzurlu bir şekilde tatil yapılabileceğini, hizmet kalitesini mükemmel olduğunu vurgulamaktayız. Misafirperver Türk halkının Avrupalı misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaya hazırdır ve buna engel teşkil edecek bir şeyin söz konusu olmadığını belirterek yaptırmış olduğumuz bölgeyi anlatan neşeli haritalar ve tanıtım kitapları turizm operatörleri ve tüketicilere dağıtılıyoruz. Aynı zamanda bölgedeki turizmcilerimiz ve standımızda acenteler ile yeni sezonun kontratlarını yapıyorlar. Kurum olarak ilçemizin yurt içi ve yurt dışında en iyi şekilde tanıtmak için çaba gösteriyoruz. Oda heyeti olarak fuarda 13 Mart’a kadar çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

931 total views, 1 views today

Top