Haber
Home > Sivil Toplum Kuruluşları > MESO Üyeleriyle Kahvaltıda Buluştu

MESO Üyeleriyle Kahvaltıda Buluştu

Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Odası (MESO) Geleneksel hale getirip 7.sini düzenlediği yeni üyeleri ile tanışma-kaynaşma kahvaltı programını Ev-Cem Kahvaltı Salonunda gerçekleştirdi.
Resim 019
Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na Ocak, Şubat ve Mart aylarında kayıt yaptırmış olan yeni üyeleri ile buluştuğu kahvaltı programına 251 yeni üyenin davet edildiğini belirten MESO Başkanı Çelik, üyeleri kapıda karşılayarak programa zaman ayırıp katılan esnaflara teşekkür etti.
MESO Başkanı Çelik kahvaltı programının ardından yaptığı konuşma da; ‘’Bu programın odamıza yeni kayıt yaptırmış olan Esnaflarımız ile bir araya gelmek, fikir alış verişinde bulunmak amacıyla yapıldığını belirtti. 2014 yılında devir aldıkları bu kurumda Esnaflarımızın yararına yaptığımız çalışmalar herkesin malumu biz bu yolda sizlerin desteği ile bu işleri başardık ve bundan sonra da yapacağımız çalışmalar yine sizlerin desteği ile olacaktır dedi. Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Odasının şuanda aktif 6523 üyesinin bulunduğunu belirten MESO Başkanı Çelik her türlü meslek grubu ve üyelerimiz ile ayrı ayrı ilgilenmeye onlara zaman ayırmaya çalışıyoruz, ancak Manavgat çok büyük bir alan ve her yere yetişmekte zorlanıyoruz. Ama seçim öncesinde söz verdiğimiz üzere yılda en az bir kere üyelerimizi ziyaret edebilmek için uğraşıyoruz. Merkez bölgelerde ziyaretlerimiz daha sık oluyor ama turizm bölgelerinde işletmelerin sezonda açık olması sebebiyle programımızı bu doğrultuda yapmak mecburiyetin de kalıyoruz. Biz her şeyi dört dörtlük yaptığımızı söyleyemeyiz bizimde eksiklerimiz hatalarımız olur ve yapıcı her tür eleştiriye açığız bunlar bizim hatalarımızı azaltır ve Esnaflarımıza daha iyi hizmet edebilmemizi sağlar.’’ Dedi.
MESO Başkanı Çelik yaptığı konuşmanın ardından Yeni üyelerin sorularını cevaplayarak taleplerini dinledi.

587 total views, 3 views today

Top