Haber
Home > Eğitim > Arslan; Yöneticilerin Eğitimi Önemlidir

Arslan; Yöneticilerin Eğitimi Önemlidir

MATSO ve Seçilenler Akademi işbirliğiyle düzenlenen ” Global Yönetici Yetkinlikleri Arttırma Eğitimi” yoğun ilgi gördü. MATSO yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şükrü Arslan Yöneticilerin eğitiminin de önemine vurgu yaparak, yöneticilerin birçok alanla bilgi sahibi ve konulara da hakim olması gerektiğini belirtti.
20160531_005_MATSO başkan yardımcısı şükrü arslan
Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) ve Seçilenler Akademi işbirliğiyle ” Global Yönetici Yetkinlikleri Arttırma Eğitimi” düzenlendi. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İşletme Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Tuncer Asunakutlu tarafından verilen eğitim MATSO üyeleri tarafından yoğun ilgi gördü. İyi bir yöneticinin nasıl olması gerektiği konusunda bilgiler vererek başlayan Prof.Dr. Asunakutlu, yönetici becerileri nasıl geliştirilir, yöneticinin kişisel gelişimi, iletişim becerisini geliştirme gibi bir çok konuda bilgiler verdi. Eğitimi slayt ve sunumlar ile destekleyen Prof.Dr. Asunakutlu, zaman zaman katılımcılara da sorularda sordu.

Eğitim sonunda düzenlenen törenle katılımcılara sertifikaları MATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şükrü Arslan, Meclis Üyesi Baykal Özden, Seçilenler Akademisi Kurucu Müdürü Seçil Türkmen, Prof.Dr. Tuncer Asunakutlu tarafından verildi.

MATSO Yönetim Kurulu başkan Yarımcısı Şükrü Arslan, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş’ın programı dolayısıyla törene katılamadığını, iştiraklerinden dolayı katılımcılara sevgi ve teşekkürlerini gönderdiğini belirterek sözlerine başladı. Kurum olarak üyelerin mevcut bilgilerini güncelleyerek daha donanımlı olmaları için çok sayıda eğitim düzenlediklerini belirterek açtıkların eğitimlerin katılımcılara çok katkı sağladığını söyledi.

Arslan, “Bugün yöneticiler için çok faydalı olan bir eğitimi tamamladık. Hocamızın da bu konuda oldukça donanımlı ve deneyimli olduğunu biliyoruz. Eğitim boyunca katılımcıların da katkısını alan hocamız 6 saat süren eğitimde katılımcıların sıkılmadan takip etmelerini sağladı. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Yöneticilerin eğitiminin de önemine vurgu yapan Arslan, yöneticilerin birçok alanla bilgi sahibi ve konulara da hakim olması gerektiğini belirtti.

951 total views, 1 views today

Top