Haber
Home > Bayram Geldi Hoş Geldi > Başkan Öz’den Kurban Bayramı Mesajı

Başkan Öz’den Kurban Bayramı Mesajı

Ak Parti Manavgat İlçe Başkanı Hasan Öz, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Öz mesajında şu cümlelere yer verdi:

”Bayramlarımız; mili ve manevi değerlerimizin zirveye ulaştığı, kardeşliğin, saygı, sevgi ve hoşgörü ortamının en yoğun yaşandığı müstesna günlerdir. Bayramları kırgınlıkları bir kenara bırakarak birbirimize kardeşçe kenetlenmek için bir fırsat bilmeliyiz.

Bizleri birbirimize yakınlaştıran, yardımlaşma ve dayanışma duygularının hat safhalara ulaştığı Mübarek Kurban Bayramına bir kez daha kavuşmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz. Kurban Bayramlarımızın bir ehemmiyeti de; paylaşma duygularımızı pekiştirmesidir. Yüce Rab’bın rızası için kesilen kurbanlar ihtiyaç sahiplerinin sofralarına ulaştıkça bereketlenir ve paylaşma olgusunu pekiştirir. Bu bayramda da yanı başımızdaki yakınlarımızdan başlayarak bayramın manevi iklimini elimizin ve sesimizin ulaştığı her noktaya taşımalıyız.

Bu vesile ile tüm İslam aleminin Mübarek Kurban Bayramını Kutluyor, bayramın kardeşliğe huzur ortamına ve hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

491 total views, 2 views today

Top