Haber
Home > Sağlık > Antalya Milletvekilimiz İbrahim Aydın’a Geçmiş Olsun

Antalya Milletvekilimiz İbrahim Aydın’a Geçmiş Olsun

Ak Parti 25. İstişare ve Değerlendirme toplantısına katılan AK Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın merdivenlerden düşerek bileğini kırdı.

OTELE GELDİ

Edinilen bilgilere göre, Milletvekili İbrahim Aydın dün Afyonkarahisar’da termal bir otelde başlayan 25. İstişare ve Değerlendirme toplantısına katılmak üzere gece geç saatlerde otele geldi.

YERE DÜŞTÜ

Aydın aracından inerek otele giriş yapmak isterken, otelin giriş kapısındaki merdiven basamaklarından çıkarken ayağı kayarak yere düştü.

HASTANEYE KALDIRILDI

Yaşanan kaza sonrasında otelde hazır bekletilen 112 Acil Servis ekiplerinin Aydın’a ilk müdahaleyi yaptıkları belirtilirken, daha sonra ambulans ile Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Ahmet Necdet Sezer Araştırma ve Uygulama Hastanesine kaldırıldığı bildirildi.

BİLEĞİ KIRILDI, KAFASINA 2 DİKİŞ ATILDI

Hastanede tedavi altına alınan milletvekilinin bileğinin kırıldığı kaydedilirken, ayrıca kafasına 2 dikiş atıldığı öğrenildi. Aydın’ın hastanedeki tedavisinin tamamlandığı ve taburcu edilerek daha sonra Ankara’ya gönderildi. Sayın Milletvekilimiz İbrahim Aydın’a geçmiş olsun ve acil şifalar diliyoruz.

1,046 total views, 3 views today

Top