Haber
Home > Gezi > MESO Üyeleri Tüyap Fuarını ve İstanbul’u Gezdi

MESO Üyeleri Tüyap Fuarını ve İstanbul’u Gezdi

Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Odası (MESO) tarafından, İstanbul Tüyap’ta düzenlenen Ahşap Makineleri Fuarına katıldı.

img_4472

Üyelerini İstanbul’a götüren Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetimi Fuar sonrası için de güzel bir program hazırlayarak katılımcılara İstanbul’u gezdirdi.

MESO Başkanı Hasan Çelik yaptığı açıklamada; ‘‘Kötü başlayan ve biten bir sezon geçirdik. Esnaflarımız sıkıntı içerisindeler, biz de esnaflarımız için yapılabilecek her şeyi yapıyoruz bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tüyap’ta düzenlenen Ahşap makineleri fuarı gerçekten geniş kapsamlı ve son teknoloji ürünlerin sergilendiği güzel bir organizasyondu üyelerimiz burada ki ürünleri gördüler ve gerekli çalışmaları yaptılar. Bunun yanında bir de İstanbul turu düzenledik. Hafta sonunu değerlendirmek biraz eğlence biraz iş biraz da tatil modunda  iyi bir hafta sonu geçirdik.

2 otobüs tutarak 80 kişi ile Cuma akşamı başladığımız gezimizde Cumartesi sabahı TÜYAP fuar merkezini ziyaret ettik. Akşam üstü Taksim yakınlarında ayarladığımız otelde konaklamak üzere yola çıktık ve Otelimize giriş yaptık. Burada arkadaşlarımız ertesi güne kadar İstanbul’un Taksim, Beyoğlu gibi yerlerini gezerek moral buldular. Pazar günü ise öncelikle Eyüp Cami’ni ziyaret ettik. Oradan tarihi yarım ada Sultan Ahmet’e geçtik burada tarih öğretmenimiz Şerafettin Şenol güzel bir sunum hazırlayarak tarihi yarım ada hakkında katılımcılarımızı bilgilendirdi. Mısır Çarşısı ziyaretinin ardından Katılımcı Esnaflarımıza küçük bir jest yaparak bir Tekne ayarladık ve Boğaz turu düzenledik. Akşam çıktığımız yolculuğumuzu Pazartesi sabahı kazasız belası bitirdik.  Verimli, eğlenceli bir hafta sonu olduğunu düşünüyorum umarım üyelerim de benimle aynı fikirdedir.’’ Dedi.

566 total views, 6 views today

Top