Haber
Home > Doğaya Saygı > TEMA Vakfı Manavgat Belediyesine Çevreye Verdiği Desteklerden Dolayı Teşekkür Belgesi Verdi

TEMA Vakfı Manavgat Belediyesine Çevreye Verdiği Desteklerden Dolayı Teşekkür Belgesi Verdi

Senay şunu yazdı: “TEMA Vakfıından gelen mektubu Manavgat Belediyesi Sosyal Kültür Müdürü Halis Akkaya ya Çevreye verdiği önemden dolayı teşekkür belgesi verildi. Özel Uğur Temel Lisesi,Özel Maya İlkokulu Öğrenci, Öğretmen ve Manavgat Tema VAKFI Gönüllüleri tarafından takdim edildi.

gopr8787

TEMA Vakfı Manavgat Şubesi sorumlusu Şenay Malbora yaptığı açıklamada; Makamında bizleri ağırladığı için çok teşekkür ediyoruz. tarafından takdim edilirken. TEMA Vakfı olarak, 25 yıldır toprak odaklı çalışmalarımızın yanı sıra, başta çocuklar olmak üzere toplumun tüm kesimlerine doğa eğitimleri veriyoruz. Biliyoruz ki, çocuklarımıza bu eğitimleri ulaştırdığımızda, onlar sürdürülebilir yeşil bir geleceğin teminatı olacaklardır. Bu bağlamda, Milli Eğitim Bakanlığı ile yaptığımız işbirliği kapsamında her yıl okul öncesinden lise eğitimine kadar her yaştan yaklaşık 70.000 çocuğumuzun katılımıyla doğa eğitimleri gerçekleştiriyoruz. Şimdi hedefimiz, sizlerin de desteği ile çalışmalarımızı yaygınlaştırarak Türkiye genelinde 150.000 çocuğa ulaşmak.

gopr8788

Antalya’da ise yıl boyunca 1.000 çocuğumuza ulaşmayı hedefliyoruz. Bu amaçla 27 Kasım 2016 Pazar günü 21:00 – 23:00 arasında NTV’den canlı olarak yayınlanacak 25. Yıl Özel Yayınında çok değerli sanatçılarla birlikte bir bağış kampanyası gerçekleştireceğiz.”

652 total views, 2 views today

Top