Haber
Home > Sağlık > Uluslararası Kadın Dayanışma Derneğine İndirim Sözleşmesi

Uluslararası Kadın Dayanışma Derneğine İndirim Sözleşmesi

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi, sağlık protokolleri imzalamaya devam ediyor.

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi ile Uluslararası Kadınlar Dayanışma Derneği Antalya Şubesi arasında sağlık hizmetleri protokolü imzalandı.

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi’nde gerçekleşen imza töreninde Uluslararası Kadınlar Dayanışma Derneği Antalya Şube Başkanı İclal Dağlı, Başkan Yardımcısı Canan Ekim, Sayman İlknur Avşar, Sayman Yardımcısı Nursen Şatana, Genel Sekreter Saniye Drahor, Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Genel Müdürü Sebahattin Tanas ve Kurumsal Pazarlama Müdürü Seçil Turhan Çavuşoğlu yer aldı.

İmzalanan protokolden sonra duygularını dile getiren Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Genel Müdürü Sebahattin Tanas, indirim sözleşmemizin her iki taraf için de hayırlı uğurlu olmasını temenni ettiğini söyledi.

Uluslararası Kadınlar Dayanışma Derneği Antalya Şube Başkanı İclal Dağlı ise; “İnsanların sağlıklarını takip etmeleri için bu tür sözleşmelerin önemli olduğunu düşünüyoruz. Yani kişilerin sağlıklarını takip etmeleri adına bir teşviktir. Sözleşmemizin hayırlı uğurlu olmasını dilerim.”

427 total views, 1 views today

Top