Haber
Home > Sosyal > Başarı Koleji Yönetiminden Öğretmenlerine Jest

Başarı Koleji Yönetiminden Öğretmenlerine Jest

Başarı Koleji Yönetimi, öğretmenlerine Titreyengöl mevkiinde hizmet veren Manavgat’ın seçkin otellerinden J’adore Deluxe Hotel’de akşam yemeği ve hafta sonu tatili organizasyonu ile büyük jest yaptı.

1-2

“ÖĞRETMENLERİMİZ HER ŞEYİN EN GÜZELİNİ HAK EDİYOR…”

 Yemeğin açılış konuşmasını yapan İlkokul Müdürü Ali İbrahim Öz, Başarı Koleji Ailesi’nde olmanın bir ayrıcalık olduğunu belirterek bütün öğretmenlere başarılarından ve emeklerinden dolayı teşekkür etti. Başarı Koleji öğretmenleri için özel olarak organize edilen 2 günlük hafta sonu tatili ve akşam yemeği organizasyonunu öğretmenlerinin sonuna kadar hak ettiklerini ifade eden Öz, öğretmenlerinden her şeyi bir kenara bırakarak aileleri ile birlikte dolu dolu bir tatil geçirmelerini ve gönüllerince eğlenmelerini istedi. Öz, öğretmenlerinin geçmiş öğretmenler gününü de kutladıktan sonra mikrofona Başarı Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Numan Gödek’i davet etti.

2


“BAŞARI KOLEJİ TEOG-1’DE YİNE MANAVGAT’IN SESİ OLDU!”

2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı TEOG-1’de elde edilen olağanüstü başarının da kutlaması niteliğindeki organizasyonda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Numan Gödek, “Öğretim yılı boyunca öğrencilerinin başarılı olması için gecesini gündüzüne katan öğretmenlerinin eğlencenin en güzelini hak ettiğini söyleyerek “Öğrencilerimiz, TEOG-1’de olağanüstü bir başarıya imza attı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş (TEOG) sistemi kapsamında 23-24 Kasım 2016 tarihlerinde yapılan 8. sınıflar 1. dönem ortak sınavlarında kitapçıklar üzerinden yapılan değerlendirmeler sonucunda okulumuzdan 2 öğrenci tüm soruları doğru cevaplandırarak Türkiye 1.si oldu.
2 öğrencimizin Türkiye 1.si olmasının yanı sıra ‘9 öğrencimiz 120 soruda sadece 1 yanlış, 7 öğrencimiz 2 yanlış ve 8 öğrencimiz de 3 yanlış yaparak, sınava katılan 95 öğrencimiz ile ulaşılması güç olağanüstü bir başarıya imza attık.

Bilhassa ‘Manavgat’ta ve tek okul çatısı altında bu rekor rakamlara erişmenin’ haklı gururunu yaşıyoruz. Bugün burada elde ettiğimiz bu başarının coşkusu içinde gönlünüzce eğlenmenizi istiyorum. Çünkü sizler her şeyin en güzelini hak ediyorsunuz. Bugün sizin gününüz, her şeyin en iyisini hak ediyorsunuz, sizler bizim için çok değerlisiniz. Bu takımın bir parçası olmaktan gurur duyuyorum. Her şey gönlünüzce olsun. Öğretmenler gününüzü de gönülden kutluyor, verdiğiniz emekler için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”dedi.

 “BİZ KOCAMAN VE MUTLU BİR AİLEYİZ…”

Başarı Koleji Ailesinin bir mensubu olmaktan büyük mutluluk ve onur duyduğunu belirten Başarı Koleji Genel Müdürü Nazmi Ünal “Biz kocaman ve mutlu bir aileyiz, Başarı Koleji Ailesi gün geçtikçe çığ gibi büyümeye devam ediyor. TEOG sınavında elde edilen başarıyla Öğretmenler Günü sevincimizi taçlandırdık. Bugün burada hepimiz aynı coşku ve sevinç içerisindeyiz. Bugün çok gururluyuz. 12. yılımızda hem öğrencilerimiz hem velilerimiz hem de öğretmenlerimiz adına bu büyük gururu dile getirmekten ayrıca mutluluk duyuyorum; TEOG-1 sınavından elde ettiğimiz bu muhteşem tablo bütünüyle bir ortak çalışmanın, her adımı milimetrik biçimde planlanmış uzun ve zahmetli bir proje yürüyüşünün sonucudur. Bu gururu bizlere yaşatan öncelikle sevgili öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi, velilerimizi ve bütün Başarı Koleji Ailesini gönülden kutluyor, çıktığımız bu yolda fedakarca çalışan öğretmenlerimize ve bizi destekleyen tüm dostlarımıza Başarı Koleji Ailesi adına teşekkür ediyorum.” dedi.
Başarı Koleji öğretmenleri gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden yemekte gönüllerince eğlendiler. Canlı müzik eşliğinde unutulmaz bir gece geçiren öğretmenler dans pistini hiç boş bırakmayarak ve şarkı söylemedeki gösterdikleri performanslar ile çalışma kadar eğlenmeyi de bildiklerini kanıtladılar.
Başarı Koleji Öğretmenleri, böylesine muhteşem bir organizasyonla güzel bir hafta sonu geçirmelerini sağlayan okul yönetimine teşekkür ederek Başarı Ailesinin mensubu olmaktan onur duyduklarını ifade ettiler.

821 total views, 2 views today

Top