Haber
Home > Kutlama > Başarılı Minikler Yeni Yıla Merhaba Dediler

Başarılı Minikler Yeni Yıla Merhaba Dediler

Başarı Koleji Anasınıfı öğrencileri 2017 yılına düzenledikleri muhteşem yeni yıl partisi merhaba dediler.

Yeni yıl partisi için en güzel kıyafetlerini giyerek büyük bir heyecanla okula gelen Başarılı minikler öğretmenleri eşliğinde düzenlenen yeni yıl partisinde gönüllerince eğlendi.
Yılbaşı partisine Anaokulu Öğretmenleri Nazife Şahin, Pelin Şevik, Hüsna Akkoca, Banu Zengin, İngilizce öğretmeni Tanya Özen, branş öğretmenleri ve bütün anasınıfı öğrencileri katıldı.

 

Başarı’lı minikler okul kurucularının ve müdürlerinin de yeni yıllarını odalarına düzenledikleri ziyaretler ile kutladılar. Yeni yıl için dileklerin yer aldığı yılbaşı kartlarını ziyaretlerinde takdim eden minik öğrenciler yeni yıl heyecanlarını öğretmenleri ve arkadaşları ila paylaştılar. Okul kurucuları ve müdürleri de minik öğrencilerin yeni yıllarını kutlayarak ziyaretlerinden duydukları sevinci dile getirip teşekkür ettiler.

 

Başarı anasınıfı minikleri yeni yıl kutlama ziyaretlerinden sonra anaokulunda kendileri için düzenlenen yeni yıl partisi ile gönüllerince eğlendiler. Birbirinden hareketli müzikler eşliğinde dans ederek hep beraber güzel vakit geçiren minikler beraber olmanın verdiği mutluluk ve coşku içinde 2017 yılına merhaba dediler.

525 total views, 3 views today

Top