Haber
Home > Ekonomi > Otel satın almacıları “Ne varsa Manavgatta Var”da

Otel satın almacıları “Ne varsa Manavgatta Var”da

Otel Satın alma Müdürleri ve Eğitim Derneği (OSMED) Yönetim Kurulu Başkanı Murat Arıncı, 12-13-14 Ocak tarihlerinde gerçekleşecek olan “ Ne Varsa Manavgat’ta Var” fuarına stant açarak katılım sağlayacaklarını söyledi

Otel Satın alma Müdürleri ve Eğitim Derneği (OSMED) Yönetim Kurulu Başkanı Murat Arıncı Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş’ı  ziyaret etti. Ziyarette  MATSO ve Manavgat Belediyesi işbirliği ve sivil toplum kuruluşlarının katkıları ile 12-13-14 Ocak tarihlerinde Manavgat Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek olan  “Ne Varsa Manavgat’ta Var” fuarı konuşuldu.

MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, iki yıldır gerçekleştirdikleri fuarın her geçen yıl daha da kurumsallaştığını belirterek bölgenin ekonomik ve ticari açıdan gelişimine katkı sağladığını söyledi

Fuarda Manavgat’ta toplu alım yapan firmalar, konaklama tesisleri ve restoran gibi işletmelerle, bu tesislere ürün sağlayan tedarikçi firmaların buluşacağını hatırlatan Başkan Boztaş “Toplu satın alım yapan firmalara ne varsa Manavgat’ta var. Aradığınız her şeyi Manavgat’ta MATSO üyelerinde bulabilirsiniz diyoruz. Pazar arayışında olan, mal satmak isteyen iş insanlarına da kendinizi geliştirin, firmalarınız kurumsallaştırın, gerekli yeterlilik belgelerinizi oluşturun ve size önünüzde 250 bin yataklı kocaman pazar var diyoruz. Pazar sahibi kurumlara da diyoruz ki ne alırsanız Manavgat’ta var. Dolayısıyla tedarikçi ve toplu alım yapan firmaları ikili iş görüşmeleri çerçevesinde üçüncü kez bir araya getiriyoruz” dedi.Boztaş,  Manavgat’ın birlik beraberlik 3 yıldır yaptığı fuarın her geçen yıl daha da güzel geçtiğini ve iş dünyasına katkı sağladığını ifade etti.

OSMED olarak fuara stant açarak katılacağız

OSMED Yönetim Kurulu Başkanı Murat Arıncı ise fuarın bölge ekonomisi açısından önemine vurgu yaparak “Manavgat iş dünyasının bir araya geleceği ikili iş görüşmesinin bölgemiz ekonomisine katkı sağlıyor”dedi.

Biz otel satın almacılarına yeni alternatifler sunuyor

Manavgat’ta böyle bir fuarın her geçen yıl daha da kurumsal hale geldiğine değinen Arıncı kendilerine yeni alternatifler sunduğunu belirtti. Tüm üyelerini fuara davet eden Arıncı, “İlçemizde böyle bir organizasyonun gerçekleşiyor olması bize ihtiyaç duyduğumuz ürünlerde yeni alternatifler sunuyor.  Otel satın almacılarının yer aldığı bir dernek olarak fuara katılarak destek vereceğiz” diye konuştu.

625 total views, 1 views today

Top