Haber
Home > Ekonomi > “Ne Varsa Manavgat’ta Var” Fuar Etkinliği Yarın Başlıyor

“Ne Varsa Manavgat’ta Var” Fuar Etkinliği Yarın Başlıyor

Manavgat İş dünyasını buluşturan ikili iş görüşmeleri bugün başlıyor
MATSO ve Manavgat Belediyesi işbirliği ile sivil toplum kuruluşlarının katkılarıyla 12-13-14 Ocak tarihlerinde gerçekleşecek olan ’Ne Varsa Manavgat’ta Var’ etkinliği bugün (12 Ocak Perşembe günü ) saat:10.00’da başlıyor.
Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) ve Manavgat Belediyesi işbirliği ile düzenlenen ve turizm dernekleri ile sivil toplum kuruluşlarının katkı sağladığı ’Ne Varsa Manavgat’ta Var’ etkinliği Manavgat Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde bugün (12 Ocak Perşembe günü ) saat:10.00’da yapılacak tören ile başlıyor. Bu yıl üçüncüsü kez düzenlenecek olan ve 3 gün boyunca 10.00-17.00 saatleri arasında açık kalacak etkinlikte son hazırlıklar tamamlandı.
3 yıldır gerçekleştirdikleri telkinliğin her geçen daha da kurumlaştığını belirten MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, fuar olma yolunda ilerlediğini söyledi. 85 firmanın katılacağı etkinliğin geçen yıla göre daha güzel geçmesini beklediklerini kaydeden Boztaş, Manavgat’ta toplu alım yapan firmalar, konaklama tesisleri ve restoran gibi işletmelerle, bu tesislere ürün sağlayan tedarikçi firmaların buluşacağını hatırlattı.
Başkan Boztaş şunları söyledi; “Geçtiğimiz yıllarda yoğun ilgi gören etkinliğimizi Manavgat belediyemiz ve turizm derneklerimizin destekleri ile gerçekleştiriyoruz. Çevremizdeki otel yöneticileri ve tedarikçi firmaların buraya katılması için teşvik etmeliyiz. Toplu satın alım yapan firmalara ne varsa Manavgat’ta var. Aradığınız her şeyi Manavgat’ta MATSO üyelerinde bulabilirsiniz diyoruz. Pazar arayışında olan, mal satmak isteyen iş insanlarına da kendinizi geliştirin, firmalarınız kurumsallaştırın, gerekli yeterlilik belgelerinizi oluşturun ve önünüzde kocaman bir pazar var diyoruz. Pazar sahibi kurumlara da diyoruz ki ne alırsanız Manavgat’ta var. Dolayısıyla tedarikçi ve toplu alım yapan firmaları ikili iş görüşmeleri çerçevesinde 12-13-14 Ocak tarihlerinde saat 10.00 – 17.00 arasında Manavgat Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde üçüncü kez bir araya getiriyoruz”
Başkan Boztaş, fuar olma yolunda ilerleyen etkinliğin açılışına tüm Manavgat halkını davet etti.

670 total views, 2 views today

Top