Haber
Home > Fuar > MESO Üyelerini Ücretsiz Güzellik & Bakım Ürün ve Ekipmanları Fuarı’na Götürüyor

MESO Üyelerini Ücretsiz Güzellik & Bakım Ürün ve Ekipmanları Fuarı’na Götürüyor

Manavgat Esnaf ve Sanatkârlar Odası (MESO), İstanbul Lütfi Kırdar Fuar Merkezinde 6 Nisan 2017 tarihinde açılacak olan 28. Uluslararası Güzellik & Bakım Ürün ve Ekipmanları Fuarı’na üyelerini götürecek.
MESO Başkanı Hasan Çelik yaptığı açıklamada; ‘‘İstanbul’da gerçekleşecek olan 28. Uluslararası Güzellik & Bakım Ürün ve Ekipmanları Fuarı’na Üyelerimiz ile birlikte ziyaretçi olarak katılacağız. Bay-Bayan Kuaförleri, Güzellik Salonu İşletmecileri, Kozmetikçi Üyelerimizin kesinlikle kaçırmaması gereken Uluslar arası çok kapsamlı bir fuar. Bu fuara katılan üyeler yeni ürünleri, cihazları yerinde görüp tam detaylı bilgi alabilecekler. Manavgat Esnaf ve Sanatkârlar Odası olarak bu fuar için bir program hazırladık. Çarşamba akşamı hareket ederek Perşembe günü Fuar alanını ziyaret edeceğiz. Ulaşımı kendi imkânlarımız ile karşılayarak Üyelerimiz Bu fuara Gidiş için hiçbir ücret ödemeyecekler. Günü birlik bir ziyaretin ardından akşamında da dönüşe geçeceğiz. Üyelerimizin işletmelerinden uzun süre uzak kalmamaları için günübirlik bir tur gerçekleştirdik. Ay sonuna kadar gitmek isteyen üyelerimiz odamıza müracaat edebilirler.’’ Dedi.
28. Uluslararası Güzellik & Bakım Ürün ve Ekipmanları Fuarı, Profesyonel Cilt Bakım ve Kozmetik Cihazları ve Ürünleri, Profesyonel Manikür Pedikür Cihazları, Profesyonel Saç Ürünleri, Kuaför Ekipmanları’nı içerdiğinden katılımın yüksek olması bekleniyor.

482 total views, 3 views today

Top