Haber
Home > Şehir Kültürü > Aşçılık Bölümü Pasta Kesti!

Aşçılık Bölümü Pasta Kesti!

Manavgat Myo Aşçılık Bölümü, 15. İstanbul Uluslararası Gastronomi Festivali, IX. Uluslararası Altın Kep Aşçılar Yarışması ve 2017 Şef Mavi Fethiye 7.Ulusal Yemek Yarışması’nda göstermiş oldukları başarılardan dolayı kutlama pastası kesti.

24.03.2017’de yüksekokulun ana girişinde düzenlenen törende okul müdürü Doç. Dr. Hakan Sert, Mayöv yönetim kurulu üyesi Kemal Kaya, aşçılık bölümü öğrencileri, yüksekokul akademik ve idari personeli ve okulun diğer bölümlerinden öğrenciler hazır bulundu.
Konu ile ilgili konuma yapan Doç Dr. Hakan Sert, Mayöv’e yarışmalara katılmamızda gösterdikleri destekten dolayı sonsuz teşekkürlerini sunarken, emeği geçen tüm öğrencilerimizi ve aşçılık bölümü hocalarımızı gönülden tebrik etti. Mayöv yönetim kurulu üyesi Kemal Kaya ise, Mayöv olarak Manavgat Meslek Yüksekokulu’nun her koşulda tamamen arkasında olduklarını belirttiği konuşmasında sürekliliğin önemli olduğunu vurgulayarak öğrencilerimizin başarılarının devamını dilediklerini söyledi.
Aşçılık bölümü öğrencilerinin yüksekokulun eğitim mutfağında özenle hazırladıkları pasta, yine öğrencilerimiz ile birlikte kesilerek kutlamaya katılanlara ikram edildi.

485 total views, 1 views today

Top