Haber
Home > Asayiş > Manavgat’ta Yine Kadın Cinayeti

Manavgat’ta Yine Kadın Cinayeti

Manavgat’ta, Yayla Mahallesinde komşusu Nuran Soydinç’i evinde boğazını keserek öldüren Hidayet Özdemir, olay yerinden 299 metre mesafede kendi boğazını da keserek intihara kalkıştı.

Haberci 07 haber sitesinden aldığımız habere göre; Olay, Manavgat Yayla Mahallesi Işıklar Caddesinde meydana geldi. Işıklar Caddesinde 5 katlı binanın en üst katında yaşayan ve kocasıyla boşanma davası devam eden 2 çocuk annesi Nuran Soydinç, evinde boğazı kesilerek öldürülmüş olarak bulundu. Nuran Soydinç’in feryatlarını duyarak polisi arayan komşularının ihbarı üzerine olay yerine gelen emniyet güçleri ve 112 ekibi Soydinç’in cansız bedeniyle karşılaştı.

Manavgat Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, olay yerinde yaptıkları incelemelerin ardından vatandaşlardan aldığı bilgiler doğrultusunda olayı gerçekleştiren kişinin Nuran Soydinç’in evine 100 metre mesafede oturan ve bir otelde şef olarak çalışan komşusu Hidayet Özdemir olduğunu belirledi. Asayiş Büro Amirliği ekipleri, yaptıkları çalışma neticesinde Hidayet Özdemir’i olay yerine yaklaşık 200 metre mesafede bir duvar arkasında zeytin ağacının altında kanlar içerisinde buldu. Olay yerine çağrılan ambulans ile Manavgat Devlet Hastanesine kaldırılarak ameliyata alınan Özdemir’in Nuran Soydinç’i öldürdükten sonra boğazını kesmek suretiyle intihara kalkışmış olabileceğini belirttiler.

Olayı duyan yakınları Nuran Soydinç’in evine akın ederken oğlu ve kızı sinir krizi geçirdi.

Nuran Soydinç’in çocuklarının babası olan ilk eşinden boşandıktan sonra Kadir Soydinç ile ikinci evliliğini yaptığı, bir süre önce Kadir Soydinç’ten boşanmak için dava açtığı ne var ki akrabalarının araya girmesiyle barıştırıldığı belirtildi.

2,423 total views, 2 views today

Top