Haber
Home > Eğitim > BAŞARI KOLEJİ’NDEN GÖRKEMLİ MEZUNİYET BALOSU!

BAŞARI KOLEJİ’NDEN GÖRKEMLİ MEZUNİYET BALOSU!

Başarı Koleji 2017 Mezuniyet Balosu Çolaklı Alba Queen Resort Otel Balo Salonu’nda göz kamaştıran görkemli bir törenle gerçekleştirildi.

????????????

Mezuniyet Balosu’na Başarı Koleji Genel Müdürü Nazmi Ünal, Ortaokul Müdürü Savaşkan İlmak, İlkokul Müdürü Ali İbrahim Öz, Yabancı diller Bölüm Başkanı Aysel Ünal Keleş, PDR Uzmanı Mithat Şevik, 8.sınıf branş öğretmenleri Necip Özbay, Havva Özbay, Deniz İlmak, Nebihe Öz, Pelin Çetin, Gülcan Peker, Mehmet Küçük, Ali Taşkıran, Ahmet Üreyen ve mezun olan örenciler katıldı.

Mezuniyet Balosu’nun açılış konuşmasını yapan Genel Müdür Nazmi Ünal “Hayatınızda bir sayfa kapanırken tertemiz yeni sayfalara doğru umutla koşacaksınız. Bu süreçte Büyük Türk Milletine yakışır bireyler olun. İnsanın ve insanlığın değerini bilin. Sorumluluk alın. Dürüst olun ve çok çalışın. Kendinize hedefler koyun ve o hedefler için kararlılıkla yürüyün.” dedi.
Coşkulu eğlence gecesinde Başarı Koleji 2017 Mezuniyet Pastası kesildi. Mezuniyet pastası kesimi sırasında Başarı Koleji Ortaokul Müdürü Savaşkan İLMAK “ Sizleri çok seviyoruz, sizler yoğun çalışma temposunda çok çalıştınız ve çok başarılı oldunuz, okulumuzun başarı çıtasını zirveye taşıdınız. Bizleri gururlandırdınız, sizinle ne kadar övünsem azdır. Şimdi eğlenme zamanı doya doya eğlenin bunu hak ettiniz.” dedi.
Gece boyunca mezun olan öğrenciler ve öğretmenleri doya doya eğlendiler. Çok samimi havada gecen gecenin sonunda mezun olan örencilere öğretmenlerinden fotoğraf baskılı anlamlı hediyeler verildi. Öğrenciler, Muhteşem performanslarıyla Onur Gök ve orkestrası eşliğinde mezuniyetlerini doyasıya kutladılar ve gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendiler.
Bizler de Başarı Koleji ailesi olarak bundan sonraki eğitim hayatları boyunca mezunlarımıza BAŞARI’LI bir hayat temenni ederiz.

BAŞARI KOLEJİ

474 total views, 2 views today

Top