Haber
Home > Manavgat > Uyuşturucu Satıcısı Silahıyla Ele Geçirildi

Uyuşturucu Satıcısı Silahıyla Ele Geçirildi

Manavgat’ta uyuşturucu madde ticareti yapan, kullanan ve bulunduran şahıs ve gruplara yönelik yürütülen çalışmalarda; 22/07/2017 cumartesi günü saat 16.45 sıralarında Çağlayan Mahallesi Hastane Caddesi üzerinde durdurulup arama yapılan iki şahıstan E. S. üzerinde; sigara paketi içerisinde 4 paket halinde Alüminyum folyoya sarılmış satışa hazır vaziyette daralı ağırlığı toplamda 1.8 gram gelen uyuşturucu Metamfetamin ve uyuşturucu madde kullanmaya yarayan cam aparat ele geçirildi.

E. S isimli şahsın evinde yapılan aramada; 1 Adet Şarjörü ile birlikte ruhsatsız tabanca, paket içerisinde 0,50 gram Metamfetamin, 0,50 gram esrar ve içmekte kullanılan malzeme ele geçirildi.

E. S. ve A. G. isimli şahıslar hakkında “Uyuşturucu Ve Uyarıcı Madde Kullanma Ve Bulundurma” ve E. S hakkında “Uyuşturucu Ve Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak ve Sağlamak” ile 6136 Sayılı Kanuna Muhalefet suçundan adli işlem yapılmış, şüpheli E. S, hazırlanan tahkikat evrakları ile birlikte adli makamlara sevk edilmiş, adli makamlarca tutuklanarak Alanya Cezaevine teslim edildi.

469 total views, 4 views today

Top