Haber
Home > Antalya Haber > Manavgat Ritm Konuşma Merkezine Yoğun Talep Var

Manavgat Ritm Konuşma Merkezine Yoğun Talep Var

RİTM Konuşma Merkezi kurucu başkanı eğitimci Abdul Halim Hancı Manavgat RİTM Konuşma Merkezi şubesi eğitmen Özlem Akbulut’un daveti üzerine Manavgat’ta özel eğitim verdi. Türkiye’de ilk olarak İstanbul Taksim’de 2000 yılında eğitime başladı. 17 yıldır faaliyete bulunan konuşma merkezinin Türkiye 15 il genelinde şubesi bulunuyor.

Yurt dışında Almanya ve Azerbaycan’da şubeleri var. Konuşmanın akıcılığını kolaylaştıran patentli program kullanılmakta olup ilaçsız ve makinesiz tamamen tamamen terapiye dayanan konuşma sorunlarının hepsini ortadan kaldırmaktadır. 3 ile 70 yaş arasındaki kişilere uygulanmaktadır. Kesinlikle yan tesiri olmayan tedavi yönteminin kısa zamanda faydasını görüyorlar.

Eğitimci Abdul Halim Hancı kimdir; Moskova’da bulunan akrabasının tavsiyesiyle Rusya Moskova Üniversitesinde konuşma uzmanı bölümünü bitirir. Türkiye’ye döner ve ilk eğitim merkezini İstanbul’da açar. Türkiye’de % 3 konuşma problemi yaşayan insanların durumlarını görür ve karar verir. Bu güne kadar İstanbul’da 18 bine yakın insana eğitim verir. Türkiye genelinde ise 50 bine yakın insanlara başarılı bir şekilde eğitim verir. Bu başarısı Türkiye’ye dünya’ya çok ilgi görür ve taleplere yetişmek için 15 ilde RİTM Konuşma Merkezleri açar. Eğitmen Özlem Akbulut çocuğunun ritm bozukluğundan dolayı İstanbul’a gider. 15 gün çocuğunun eğitim almasının ardından kendisi de eğitim vermeyi öğrenir. Manavgat’a RİTM Konuşma Merkezini açar.

521 total views, 2 views today

Top