Haber
Home > Antalya Haber > Kaymakam Günlü’den MATSO’ya Veda Ziyareti

Kaymakam Günlü’den MATSO’ya Veda Ziyareti

Kaymakamlar Kararnamesi ile İstanbul Bakırköy Kaymakamlığına atanan Manavgat Kaymakamı Nazmi Günlü, Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Yönetim Kurulunu ziyaret etti.

2 yıl Manavgat Kaymakamı olarak görev yapan ve son yayınlanan Kaymakamlar Kararnamesi ile İstanbul’un Bakırköy İlçe Kaymakamlığı’na atanan Kaymakam Nazmi Günlü veda ziyaretleri kapsamında MATSO’yu ziyaret etti.
MATSO yönetimine fakülte yapılması ve ilçeye yaptıkları katkı nedeni ile teşekkür etti
Kaymakam Günlü, Yönetim Kurulu toplantı salonunda MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş ve yönetim kurulu üyeleri ile görüştü. Başkan Boztaş ve MATSO yönetimine Manavgat’a fakülte kazandırılması başta olmak üzere ilçede yapılan birçok çalışmaya katkı koymaları ve kaymakamlık tarafından yürütülen projelerde işbirliği yapmalarından dolayı teşekkür ederek şükran belgesi sundu.
MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş ise Kaymakam Günlü’nün ilçede görev yaptığı süre boyunca çok sayıda çalışmaya imza attığını belirterek “Yaptığı çalışmalar ile şehrimize katkı sağlayan Sayın Kaymakamımız 2 yıllık süre boyunca kendisiyle çalışmaktan büyük onur duyduk. Manavgat iş dünyası adına şehrimize yaptığı hizmetlerinden dolayı kendisine teşekkür eder bundan sonraki çalışmalarında başarılar dileriz” dedi. Başkan Boztaş daha sonra Günlü’ya plaket takdim etti.

101 total views, 2 views today

Top