İş arayanı ve işvereni buluşturan fuar yarın açılıyor

0
434 views

Manavgat’ta İş Var” sloganı ile 8 Kurumun işbirliğinde üçüncüsü gerçekleştirilecek olan istihdam fuarı Antalya Valisi Münir Karaoğlu ve Antalya milletvekillerinin katılımı ile Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek törenle bugün (Cuma günü) açılıyor.

Manavgat Kaymakamlığı, Manavgat Belediyesi, Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO), Manavgat MATSO Turizm Fakültesi, Manavgat Meslek Yüksek Okulu (MYO), Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), İnsan Kaynakları Yöneticileri (İNKAY), Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ve Manavgat Sanayici ve İş Adamları Derneği (MASİAD) işbirliği ile işçi ve işvereni buluşturacak fuar başlıyor. Fuar, Manavgat Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek tören ile bugün (2Mart Cuma günü ) saat: 10.00’da kapılarını ziyaretçilere açıyor.

Fuara 85 kurumsal firma katılıyor

2-3 Mart Cuma ve Cumartesi günü açık kalacak

Farklı sektörlerden 85 kurumsal firmanın katılımı ile gerçekleşecek fuar 2-3 Mart Cuma ve Cumartesi günü açık kalacak. Hem işçi hem de işveren için önemli olan fuar, işe ihtiyacı olan ya da daha iyi iş bulmak isteyen herkese açık olacak. Fuar işçilere seçme şansı, işverene de kalifiye elaman bulma şansı verecek. Fuarı organize eden 8 kurum tarafından organizasyonun tüm ayrıntıları ele alınarak hazırlıklar tamamlandı.

Vali Karaloğlu ve Antalya milletvekillerinin katılımı ile açılacak

MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, üçüncüsü gerçekleşecek olan fuarın hem işçi hem de işveren için önemli olduğunu belirterek fuarın resmi açılışının Antalya Valisi Münir Karaoğlu ve Antalya milletvekillerinin katılımı ile bugün (Cuma günü saat: 10.00’da) gerçekleşeceğini söyledi.

Başkan Boztaş, “ Bu yıl üçüncüsünü gerçekleştirileceğimiz fuarımıza birçok ilde gerçekleştirilen istihdam fuarından daha fazla firma stant açacak. Yoğun ilgi görmesi beklenen fuarımızın geçen yıl ülke genelinde başlatılan istihdam seferberliğine, bölgemize, ilçemize ve üyelerimize katkı sağlamasını bekliyoruz. Herkese hayırlı olmasını diliyor ve tüm haklımızı fuarımıza davet ediyorum” dedi.