Manavgat Ak gençlikte başkan Hasan Göktaş

0
429 views

MATSO otogar çok amaçlı toplantı salonunda gerçekleştirilen Ak Parti Manavgat Gençlik Kolları Başkanlığına tek liste ile aday olan Hasan Göktaş seçildi.

Ak Parti Manavgat İlçe Teşkilatı Gençlik Kollarının 5. Olağan Kongresi MATSO Otogar Çok Amaçlı Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Kongreye; Ak Parti Antalya milletvekilleri Mustafa Köse ve İbrahim Aydın ile Manavgat İlçe Başkanı Hasan Öz, Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kolları STK ve Halkla İlişkiler Başkanı Mustafa Özbey, Antalya İl Teşkilatı Gençlik Kolları Başkanı Ömer Akbaş ve partililer katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Ak Parti Manavgat Gençlik Kollarının faaliyet raporları açıklandı. Kongrede konuşan bir önceki gençlik kolları başkanı, Erhan Çetin, kendisine ilçe yönetiminde yer verdiği için Hasan Öz’e teşekkür etti. Kongrede, ilçe başkanı Hasan Öz, il gençlik kolları başkanı Ömer Akbaş, genel merkez gençlik kolları STK ve halkla ilişkiler başkanı Mustafa Özbey, Ak Parti Antalya Milletvekilleri İbrahim Aydın ve Mustafa Köse birer konuşma yaptı.

Konuşmaların ardından gerçekleştirilen seçime tek liste halinde giren Hasan Göktaş, Ak Parti Manavgat Gençlik Kollarının yeni başkanı seçildi. Seçimin ardından teşekkür konuşması yapan Hasan Göktaş, “Bizim partimizde kongreler yenilenip tazelenmenin ve demokrasi şölenlerinin en güzel örnekleridir. Manavgat Gençlik Kolları Teşkilatımızda gerçekleştirdiğimiz muhteşem kongreyle yenilenip tazelendi ve yeni başarılara imza atmak için hazır” dedi.