Manavgat İYİ Parti Coşkuyla Açıldı

0
597 views
DCIM100GOPROG0206904.

İYİ Parti, Manavgat İlçe Başkanlığını coşkuyla açıldı. Açılış törenine Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, CHP İlçe Başkanı Av. Aliye Coşar, Ziraat Odası Başkanı Rasim Metin, MASMO Başkanı Nezih Özgenç, CHP İlçe yönetimi, CHP Kadın kolları ve gençlik kolları ile partililer katıldı.

DCIM100GOPROG0176893.

Açılış duasının ardından saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ardından İYİ Parti İlçe Başkanı Dr. Tuğba Vural Çokal açılış için gelen konukları uğurladıktan sonra basın açıklaması yaptı.
DCIM100GOPROG0246921.

İyi Parti İlçe Başkanı Dr Çokal;” Bilindiği üzere geride bıraktığımız yıl içerisinde, Türkiye’de Genel Başkanımız Meral Akşener önderliğinde yeni bir parti kuruldu. İyi Parti 25 Ekim 2017 tarihinde ülkemizde her geçen gün artan işsizliğe, ekonomik darboğaza, komşularla olan sorunlara, kaynakların yanlış kullanılmasına dur demek, hukuka olan güveni, yeniden tesis etmek, parlamenter sisteme geri dönmek, ülkede barış ve huzuru egemen kılmak, kadının toplum hayatındaki yerini almasını sağlamak, modern güvenilir bir eğitim, sistemini yeniden kurmak, Mustafa Kemal Atatürk ve onun kurduğu laik, demokratik Türkiye Cumhuriyetine sahip çıkmak için Genel Başkanımız Meral Akşener’in önderliğinde Türk siyaset sahnesinde bu karanlığa güneş gibi doğdu” dedi. Kurulmasına yönelik İl ve İlçe teşkilatlarını oluşturma aşamasında geçmiş olup, Şubat ayında şahsıma önerilen İYİ parti Manavgat kurucu ilçe başkanlığı görevini şeref duyarak, tereddüt etmeden kabul ettim söyleyen Dr. Vural” Esnafı, emeklisi, çiftçisi, memuru, öğrencisi, yaşlısı, genci, başı açık, başı kapalısı, dövmelisi, kadını ve erkeği, Beşiktaşlısı ve fenerbahçelisi, hiç bir ayrım olmaksızın herkes barış, sevgi, huzur ve refah içerisinde yaşayacak bu topraklarda. Bu toprakları kendine vatan olarak kabul eden, bu bayrağı kendisinin namusu olarak gören her vatandaşı İYİ Parti çatısına bekliyoruz. iyasi görüşümüz Türkiyedir. Kaplarımız her siyasi görüşten tüm hemşirelerimize ardına kadar açk olduğunu; amacımızın herkesin siyasi görüşüne, dini inancına, yaşam tarzına saygılı bir yönetim şekli olduğunu, yolumuzu Atatürk ilke ve inkılaplarının, Yüce Atamızın gençliğe hitabesinin aydınlattığını kamuoyunun bilgilerine ve takdirlerine sunar, tüm hemşirelerimizi saygıyla selamlarım. Allah’ın izniyle Türkiyeyi özlediği günlere götüreceğiz. Bu konuda sizlere genel başkanımızın önemli bir sözünü hatırlatmak isterim; “Hayalimdeki Türkiyeyi bir bayram sofrasına benzetiyorum. Bu sofranın etrafına oturan herkes hazırlanan yemeğe eşit şekilde uzanacak. Size söz veriyoruz; Vallahi de billahi de çok çalışacağız diyen Vural, İyi parti Manavgat İlçe yönetim kurulunu oluştururken her kesimden isimlere yer vermeye gayret ettik. Bu teveccüh sayesinde Manavgat’ı gerçek anlamda temsil eden çok değerli bir yönetim kurulu oluşturduk” dedi. İYİ Parti İlçe Başkanı Dr. Tuğba Vural Çokal daha sonra Manavgat İlçe Başkanlığı yönetim kurulu üyelerini kamuoyuna tanıttı. İYİ Parti Manavgat İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu;

1-Dr. Tuğba Vural Çokal Başkan, 2-Ömer Faruk Çelebi Başkan Yrd, 3-Meral Cebeci İlçe sekreteri, 4-Şahin Akdoğan Muhasip, 5-İbrahim Celayiroğlu Esnaf İlişkileri ve Sorunları, 6-Aydın Barut Turizm ve İş Dünyası, 7-Kaan Kurt Sosyal Faaliyetler, 8-Hüsnü Atalay Tarım Politikaları, 9-Şükrü Engin Durkaya Sosyal Medya ve iletişim, 10-Linda Kavcı Eğitim-Kültür-Sanat’tan sorumlu olarak ilçe yönetiminde görev aldılar.