Manavgat’ın Sesi Gazetesi 53. Yaşına Girdi

0
239 views

Manavgat’ın ilk çıkan gazetesi Manavgat’ın Sesi Gazetesi bugün 53.yılına girmenin sevincini yaşıyor, bizi bugünlere getiren okurlarımıza teşekkür ederiz diyen Ahmet Yılmaz’ın oğlu Mehmet Yılmaz haklı gururlarını okuyucularla paylaştı.

Manavgat’ın ilk Gazetesi Manavgat’ın Sesi Gazetemiz, 52 yılı geride bırakarak bugün 53.yaşına girmenin sevincini yaşıyor.

5 Nisan 1966 tarihinde Manavgat’a ve Manavgatlılara ‘merhaba’ diyen, Anadolu’nun en uzun soluklu gazetelerinden birisi olmanın da aynı zamanında gururunu yaşayan Manavgat’ın Sesi, yayın hayatına başladığı günden beri daima “Hak ve Hakikatin izindeyiz” parolasıyla doğrunun yanında durup, yalana itibar etmeden aynı yayın çizgisini sürdürmeye devam ediyor.

Koçlar Medya bünyesinde günlük olarak yayınlanmaya devam eden Manavgat’ın Sesi Gazetesi, gazeteciliğin sadece habercilikle iş değer olmadığı bilinciyle; ilkeli, tarafsız ve örnek gazetecilik anlayışı, dinamik ve tecrübeli kadrosuyla her geçen yıl gücüne güç katıyor.

Çeyrek asırdan fazla bu süreçte bizlerle birlikte olan güvenlerini ve desteklerini hiç eksik etmeyen tüm okuyucularımıza ve yayınımıza katkıda bulunan idari – teknik personelimize minnet ve şükranlarımızla teşekkür ediyoruz. Nice yıllara diyoruz.