Manavgat’ta İntihar Binasında, İntihar Şovu Yapıldı

0
220 views

(YORUM) İntihar şovu yapmak için özel bina yapıldı sanki!.. Geçtiğimiz günlerde bir Suriye’li intihar şovu yapmıştı. Polis 100 lira vererek intihar şovundan vaaz geçirmişti. Gerçekten intihar etmek niyetinde olsalar kimsenin olmadı inşaat binasında intihar eylemini gerçekleştirir. Antalya caddesi gibi merkezi kalabalık yerleri tercih ediyorlar.

(HABER)  Manavgat’ta bunalıma giren 17 yaşındaki çocuk intihar teşebbüsünde bulundu.

Antalya Caddesi üzerinde inşaat halinde olan bir binanın tepesine çıkan 17 yaşındaki Ş.M.G.,intihar girişiminde bulundu. Durumu fark eden vatandaşların haber vermesi üzerine olay yerine gelen polis ve itfaiye ekipleri yaklaşık yarım saat boyunca intihar etmek isteyen çocuğu kurtarmak için uğraştı. İtfaiye ekipleri caddede branda açarak önlemini alırken, polislerde çocuğu ikna etmek için yanına çıktı.

Uzun süren ikna çabaları sonucu çocuk bir anlık boşluğunda bir polis memuru tarafından kurtarıldı. Çocuğun kurtarılmasına sevinen vatandaşlar ise alkışlayarak rahat bir nefes aldı . Sağlık ekiplerince ambulansta ilk müdahalesi yapılan çocuk, ardından Manavgat Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

17 yaşındaki Ş.M.G.’nin sokaklarda yaşadığı ve psikolojik rahatsızlığı olduğu öğrenildi.