MASİAD 4. Kahvaltılı Toplantıda Buluştu

0
213 views
DCIM100GOPROGOPR5312.

MASİAD Manavgat Sanayici İşadamları Derneğince 4. Geleneksel Kahvaltılı toplantısı THALİA GURME BAKKAL kahvaltı salonunda yapıldı. Katılımcılar Ak Parti Antalya milletvekili İbrahim Aydın, eski milletvekili Hasan Fehmi Boztepe, Manavgat Kaymakamı Mustafa Yiğit, MASİAD başkanı Turgay Akar, yönetim kurulu üyeleri ve basın mensupları katıldılar.

DCIM100GOPROGOPR5299.

MASİAD başkanı Akar yaptığı konuşmada; “Manavgat’ı turizmde olduğu kadar tarımda da ön plana çıkarmalıyız. Tarımsal alanlardaki faaliyetlerimizi geliştirerek 6 aylık turizm gelirimizdeki payları artırmalıyız. Bunun için OSB Organize Sanayi Bölgemizi bir an önce kurmalıyız diyen Yiğit, yıllık vergi olarak devletimizin işadamlarından topladığı vergi 1.5 milyar liradır. Bu da gösteriyorki, 30 ilden daha fazla devletimize vergide katkı sunuyor. Manavgat turizmde olduğu kadar tarımda da gelişmelidir” dedi. Kaymakam Yiğit ise yaptığı konuşmada; Manavgat’ta organik tarıma önem vermeliyiz. Planlı tarım kaliteli ürünü yanında getirir diyen Yiğit, Bir an önce OSB’nin kurulması gerektiğini” söyledi.
DCIM100GOPROGOPR5308.

Milletvekili Aydın ise yaptığı konuşmada; “Hükumet olarak Manavgat’a çok önem veriyoruz. Adliyemizi birinci sınıf haline getirdik. OSB ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Çok yakında önemli bir gelişme olduğunda sizlere haber vereceğim” dedi.