MASMO’nun Düzenlediği Futbol Turnuvası Sona Erdi

0
284 views

Manavgat Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen 1-7 Mart Muhasebe Haftası Geleneksel Futbol Turnuvası Pazartesi akşamı oynanan mücadelelerle sona erdi.
Oynanan 3.lük-4.lük maçında Uzman Spor, Vd. İcra ekibini 4-1 yenerek turnuvayı üçüncü olarak tamamladı. Daha sonra oynanan final mücadelesinde ise Akdeniz Spor, Bizim Takım’ı 1-0 yenerek turnuvanın şampiyonu oldu.

Final mücadelesinin ardından kupa töreni ve kokteyle geçildi.
Turnuva sonunda 1.lik kupasını Akdeniz spor
2.lik kupasını Bizim Takım
3.lük kupasını Uzman Spor alırken
En Centilmen Takım Vd.Harçlar ekibi oldu
Gol krallığında Akdeniz Spor ekibinden Metin Yiğit ve Hami Koray Karadağ 17’ şer gol atarak bu ödülü paylaştılar.
Turnuvada en centilmen futbolcu Vd.Harçlar ekibinden Hakan Yılmaz oldu.

Turnuvaya katkıları ve emeklerinden dolayı; Manavgat Vergi Dairesi Müdürlüğüne ve Arena Halı Saha İşletmesine plaket takdim edildi.
Ödül töreni esnasında konuşan Manavgat Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Nezih Özgenç; Bu yıl ikincisini düzenledikleri 1-7 Mart Muhasebe Haftası Geleneksel Futbol Turnuvasının meslektaşlar arasında birlik-beraberlik duygularını geliştirdiğini dile getirdi. Turnuvaya katılan tüm takımlara ve sporculara, Manavgat Vergi Dairesi memurlarına ve turnuvanın yapılmasında emeği geçen herkese teşekkür eden Özgenç, bu turnuvanın gelecek yıllarda da daha kapsamlı bir şekilde geleneksel olarak devam edeceğini söyledi.