MATSO Meclisi Başkan Sözen’i ağırladı

0
191 views

MATSO Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısına konuşmacı olarak katılan Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, MATSO 2018 Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısında konuşmacı olarak katılan Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, yaptığı hizmetler, devam eden projelerini anlattı.

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda Aralık ayı mizan, gelir ve gider bütçesi, durum analizi görüşülerek onaylandı.

Boztaş, MATSO’ya katkıları için Sözen’e teşekkür etti

MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, Oda olarak Manavgat Belediyesi ile birlikte birçok organizasyonda paydaş olarak çalıştıklarını hatırlattı. Bu güne kadar MATSO olarak Manavgat Belediyesinde istedikleri tüm çalışma taleplerinde Başkan Sözen’in olumlu yanıt verdiğini ve yardımcı olduğunu söyleyen Boztaş, “Sayın Başkanımız MATSO olarak kendilerinden ne talepte bulunduysak belediyenin kapılarını sonuna kadar açarak yardımcı oldu. MATSO, Belediye ve sivil toplum kuruluşlarının destekleri ile Cuma günü gerçekleşecek olan Ne Varsa Manavgat’ta Var fuarı ve İstihdam fuarını birlikte düzenliyoruz. Sayın başkanımıza çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Sözen, yaptıklarını ve projelerini anlattı

Daha sonra MATSO Meclisi’nin konuğu olarak kürsüye gelen Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Başkan Boztaş ve Meclis üyelerine teşekkür ederek başladığı konuşmasında göreve geldikleri andan itibaren nasıl bir anlayışla çalıştıklarını anlattı. MATSO Meclisine belediye olarak şu ana kadar yaptıkları çalışmalar, hizmetler ve yapmayı planladığı ve projelerini anlatan Sözen, Gençlik Merkezi, Kültür Merkezi, Stadyum, Irmak Kıyısı Peyzaj projesi, Kültür Merkezi, yaya köprüsü, Katlı Pazar, Toros Kadınları Emek Pazarı gibi yapılan projelerini sinevizyon eşliğinde bir sunumla gerçekleştirdi.

Meclis üyeleri ve katılımcıların sorularını yanıtladı

Sözen sunumun ardından salonda bulunan meclis üyeleri ve katılımcıların sorularını yanıtladı. Toplantı sonunda MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e MATSO’ya katkıları nedeniyle plaket takdim etti.