MAYDER’den LÖSEV Standı

0
272 views

MAYDER Manavgat Yaşam Derneği, LÖSEV için ‘haftanın bir günü bir okul’ projesini Manavgat’ta başlattı. Manavgat Kültür ve Yaşam Derneği (MAYDER) tarafından LÖSEV için ‘haftanın bir günü bir okul’ projesi hayata geçirildi. “Bir tuğlada sen koy” sloganı ile yola çıkan MAYDER, projenin başlangıcını Manavgat Bahçeşehir Koleji’nde yaptı.

MAYDER yönetimi, Manavgat Bahçeşehir Koleji’nde 2 gün boyunca stant açarak, LÖSEV yararına oyuncak satışında bulundu. LÖSEV standına öğrenciler, öğretmenler ve veliler yoğun ilgi gösterdi. 2 günlük satışlardan elde edilen gelir, LÖSEV’e (Lösemili Çocuklar Vakfı) bağışlandı.

Konuyla ilgili açıklama yapan MAYDER Başkanı Ezgi Bahçealtı; “Tuğla tuğla mutluluk örmeye var mısınız? dedik ve LÖSEV için ‘haftanın bir günü bir okul’ projesini ilk olarak Manavgat Bahçeşehir Koleji’nde başlattık. 2 gün boyunca açık kalan standımıza Bahçeşehir Koleji ailesi yoğun ilgi gösterdi. Çok güzel bir miktarda bağış topladık. Bu farkındalık ve duyarlılıkları için başta Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Aydın olmak üzere, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve velilere çok teşekkür ederiz. Haftanın bir günü bir okulda LÖSEV standını açmaya devam edeceğiz, herkesi bekliyoruz” ded