“Ne Varsa Manavgat’ta Var” fuarı öncesinde stant yerleri kura ile belirlendi

0
204 views

MATSO ve Manavgat Belediyesi işbirliği ve sivil toplum kuruluşlarının katkıları ile bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan “Ne Varsa Manavgat’ta Var” Fuarı öncesinde katılımcı firmaların yerleri kura çekimi ile belirlendi.

“Ne varsa Manavgat’ta var” sloganıyla Manavgat’ın iş dünyasını buluşturan ikili iş görüşmelerinin bu yıl 2’üncüsü gerçekleştirilecek. MATSO ve Manavgat Belediyesi işbirliği ve sivil toplum kuruluşlarının katkıları ile 2-3-4 Şubat tarihlerinde Manavgat Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek etkinlik öncesinde MATSO toplantı Salonu’nda katılacak firmaların yerleri kura çekimi ile belirlendi. Kura çekimine MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, organizasyonu düzenleme komitesi üyeleri ile stant açacak işyeri temsilcileri katıldı.

Yoğun ilgi görüyor

Kura çekimi öncesinde bir konuşma yapan MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, stant açacak olan işyeri temsilcilerine çalışmalar ve yapılacak etkinlik hakkında bilgiler verdi. Fuarda yapılan ikili iş görüşmelerinin Manavgat ticaret hayatına ciddi katkılar sağladığına vurgu yapan Boztaş, fuarın sürekli hale getirilmesi ile ilçede ticaretinde çok ciddi anlamda büyümelere neden olacağını ifade etti. Başkan Boztaş fuarın her yıl daha fazla ilgi gördüğünü ifade etti.

Fuara 85 firma katılıyor

Fuarda Manavgat’ta toplu alım yapan firmalar, konaklama tesisleri ve restoran gibi işletmelerle, bu tesislere ürün sağlayan tedarikçi firmaların buluşacağını hatırlatan Başkan Boztaş şunları söyledi; “Bu yıl dördüncüsünü düzenleyeceğimiz ikili iş görüşmelerimiz her geçen yıl daha da ilgi görüyor. Etkinliği Manavgat belediyemiz ve turizm derneklerimizin destekleri ile gerçekleştiriyoruz. Fuarımıza 85 firmamız stant açarak katılım sağlıyor”

Manavgat’ın devasa bir pazar var

Aranan her şeyin Manavgat’ta bulunabileceğine vurgu yapan Boztaş, “Toplu satın alım yapan firmalara ne varsa Manavgat’ta var. Aradığınız her şeyi Manavgat’ta MATSO üyelerinde bulabilirsiniz diyoruz. Pazar arayışında olan, mal satmak isteyen iş insanlarına da kendinizi geliştirin, firmalarınız kurumsallaştırın, gerekli yeterlilik belgelerinizi oluşturun ve size önünüzde devasa bir pazar var diyoruz. Pazar sahibi kurumlara da diyoruz ki ne alırsanız Manavgat’ta var. Manavgat’ın parası Manavgat’ta kalmalıdır diyoruz. Sizlerle, toplu alım yapan iş dünyamızın yöneticilerini 2-3-4 Şubat tarihlerinde 4’üncü kez bir araya getiriyoruz”

Konuşmanın ardından katılımcı firmaların yerleri kura ile belirlendi.