Ne Varsa Manavgat’ta Var Fuarı’na OTED’de destek veriyor

0
201 views

2-3-4 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek olan Ne Varsa Manavgat’ta Var Fuarı ve ikili iş görüşmelerine Otel Temizlik Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği (OTED) Manavgat Şubesi stant açarak destek verecek.

Otel Temizlik Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği (OTED) Manavgat Şubesi Başkan Yardımcısı Elif Acar, Genel Sekreter Burcu Kamer Tolon, Yönetim Kurulu Üyeleri Lale Çin, Şenay Özen, Gülden Aydemir, Havva Semiz ve imdat ince Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO)Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş’ı ziyaret etti. Ziyarette 2-3-4 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek olan “Ne Varsa Manavgat’ta Var” Fuarı konuşuldu.

Etkinliği Fuara dönüştürmeyi hedefliyoruz

Başkan Boztaş, MATSO ve Manavgat Belediyesi işbirliği ve sivil toplum kuruluşlarının katkıları ile 2Şubat Cuma günü açılış yapılacak olan, “Ne varsa Manavgat’ta var” sloganıyla Manavgat’ın iş dünyasını buluşturan ikili iş görüşmelerinin bu yıl 4’ücünüsi gerçekleştirileceğini belirterek etkinliği her yıl daha da büyüterek fuara dönüştürmeyi hedeflediklerini kaydetti. Bölge ekonomisinin gelişimi açısından etkinliğin önemine vurgu yapan Boztaş, sektörde kaliteyi artırmasını beklediklerini dile getirdi.

OTED olarak stant açarak destek olacağız

OTED Manavgat Şubesi Başkan Yardımcısı Elif Acar Manavgat’ta böyle bir organizasyonun açılmasının kendilerine alternatifler sunduğunu dile getirerek “İlçemizde böyle bir organizasyonun gerçekleşiyor olması bize ihtiyaç duyduğumuz ürünlerde alternatifler sunmanın yanı sıra Antalya’ya gitmeye gerek kalmadan zamandan tasarruf etmemizi sağlıyor. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bizde stant açarak etkinliğe destek olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Ürünleri Manavgat’tan tercih etmemizi sağladı

Şehir dışında olması nedeniyle toplantıda yer alamayan OTED Manavgat Şube Başkanı Sibel Cingöz ise Manavgat iş dünyasının bir araya geleceği ikili iş görüşmesinin ilçeye katkı sağlayacağını vurguladı. Cingöz, “Bu ikili görüşmelerimiz ürünlerimizi Manavgat’tan tercih etmemizi sağlıyor. Son 2 yıldır olduğu gibi bu yılda stant açarak orada olacağız” dedi