RUSYA TURNUVASI SONA ERDİ

0
138 views

8 Ekim ile 15 Ekim 2017 tarihleri arasında Rusya’dan 11 takımın katıldığı Genç Masterler Turnuvasının bu seneki durağı Sueno Hotel Beach Side, misafir takımı da Manavgat Kızılağaç Turizm Yatırımcılar Derneğini “KITUYAD” ı temsilen katılan masterler oldu.

Her yıl Mayıs ayında Rusya’nın Kurtuluşu adı ile Rus takımlarının katıldığı turnuvanın farklı bir versiyonu bu sene 08 Ekim 2017 tarihi ile 15 Ekim 2017 tarihleri arasında Sueno Hotels Beach Side’de yapıldı. Turnuvaya Rusya Devletler Topluluğundan 11 takım katılırken Manavgat’tan da KITUYAD katıldı. Hafta içi her gün oynanan maçlarda sırası ile Fk Sotrudnikov, Prokuraturi, Region 16, Torpedo red lone  ve Ezidi takımları ile oynayan masterler buradaki organizasyonu 6. Olarak tamamladı.

Turnuva hakkında KITUYAD’ı temsilen konuşan Osman Ergin, ülkemizi ve Manavgat’ımızı temsilen davet edildiğimiz her türlü organizasyona katılmayı kendimiz için bir görev addettiğimiz için bu organizasyona da aramızdaki yaş farkını sorun etmeden katıldık. Side Atatürk Stadyumunda hafta da iki idman yapmanın faydasını burada tabi ki gördük ve aramızdaki yaş farklarına rağmen turnuva da 6. Sıraya yerleşerek kupamızı aldık. Sıralamadan  ziyade bizi ilgilendiren bu tür birlikteliklerin kültürler arası iletişim ve kaynaşmanın vesilesi olmasını temenni ettiğimizden sonuca pek takılmıyoruz. Katılımcı tüm takımlara, organizasyon komitesi ve tesis yetkililerine teşekkür ederiz. Dedi.