ŞOFÖRLER SALONA SIĞMADI

0
311 views

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonuna bağlı olarak 1970 yılından beri faaliyetini sürdürmekte olan Manavgat Şoförler ve Nakliyeciler Odası, Başkan Mahmut Şafak yönetiminde bir ilki gerçekleştirerek, meslekte 30 yılını dolduran tüm şoför esnafını ödüllendirdi.

Manavgat Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Mahmut Şafak ve Yönetim Kurulu Üyelerinin daveti ile Manavgat Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirilen ödül törenine Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ile birlikte Sivil toplum kuruluşlarının başkanları ve siyasi parti temsilcileri katılırken, odanın en eski ve en yaşlı üyesi Mustafa Önal’a plaketi ve günün anısına hediye edilen özel tasarımlı kol saati Başkan Sözen tarafından verildi.
Yaklaşık 1600 şoför esnafının katıldığı tören de ayrıca meslekte otuz yılını dolduran 176 şoför esnafına da plaketleri ile saatleri de; Manavgat Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri tarafından takdim edildi.

Dört yılık görev süresince verilen hizmetlerin ve yapılan işlerin anlatıldığı sine vizyon gösterisinin sunulduğu törenin açılış konuşmasını yapan Başkan Şafak; göreve geldiğimiz günden beri şoför esnafının her türlü problem ve sıkıntılarına çözüm bulmak için elimizden gelen gayreti sarf etmeye çalışıyoruz. Bundan sonra da Allah izin verdiği müddetçe aynı çaba ve azimle yolumuza devam etmeyi kendimize görev addederek hizmetimize ve ilkleri başarmaya devam edeceğiz. Dedi.