STARLİGHT’TA YILBAŞI 3 GÜN 3 GECE SÜRECEK

0
136 views

Antalya’nın Manavgat ilçesinde bulunan Starlight Resort Hotel yılbaşına özel, 3 günlük bir tatil paketi hazırladı. 2016 ve 2017 yaz sezonu boyunca gerçekleştirdiği konserlerle adını sıkça duyuran Starlight Resort Hotel, 2018 yılbaşı programıyla da eğlendirmeye devam edecek. 29 Aralık’ta başlayacak yılbaşı partisi için özel bir program sunan otelde, yılbaşı coşkusu 3 gün 3 gece sürecek.
Misafirlerini eğlenceye doyuracak Starlight’ın yılbaşı programı ise şöyle; 29 Aralık günü Erkan Güleryüz konseri ile başlayacak eğlence after parti ile devam edecek. 30 Aralık günü Erdinç Karadeniz Starlight sahnesinde olacak.31 Aralık günü ise animasyon showlarının ardından gala yemeği gerçekleştirilecek. Mezdeke oryantal Show’u ve Birol Tokat konserinin ardından gece after parti ve çorba servisiyle devam edecek.
Misafirlerini memnun etmek için her şeyi düşünen Starlight, 1 Ocak günü için late check-out imkanı da sunuyor. 3 Gece, duble oda club superior yılbaşı paketi için iki kişi, 1.728TL ödeyecek.
ÇOCUKLARA ÖZEL YILBAŞI PROGRAMI
Bir aile oteli olarak, her yaştan misafirlerinin ihtiyaçlarına uygun birçok aktivite sunan Starlight, yılbaşında da minikleri unutmadı. Starlight, minik misafirlerinin güvenli bir ortamda mutlu ve keyifli zaman geçirmesi için çocuklara özel bir yılbaşı programı da sunuyor. 31 Aralık çocuk kulübü misafirlerini, özel yiyecek menüleri, palyaço, balon gösterisi ve Noel Baba sürprizi bekliyor.