Yeni sezon öncesi moral gecesi

0
195 views

Yaklaşmakta olan turizm sezonu öncesinde düzenlenen moral gecesinde bir araya gelen Amon Spa, personeli eğlence dolu bir akşam geçirdi. Gecenin açılış konuşmasını yapan Amon Spa Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Sönmez, yeni sezonun hem kendileri hem de turizm sektörü için çok güzel geçmesini diledi.

Açılış konuşmasında yeni sezon ile ilgili beklentilerini dile getiren Abdullah Sönmez, turist rakamlarında geçtiğimiz yılların üzerinde bir beklentiye sahip olduklarını ifade etti. Geçen yıl yaşanan turist artışının gelirlerine doğrudan çok büyük bir etki yapmadığını dile getiren Sönmez, “Bu sezon son 3 yıldan çok daha iyi bir sezon geçirmeyi istiyoruz. Avrupa pazarında ve Rusya pazarında bu sene yüksek bir beklenti içerisindeyiz. Umarım bu beklentimiz gerçekleşir. Bu sadece bizim için değil tüm turizm sektörü hatta Antalya ekonomisi için önemli bir durum” dedi.

Firma olarak büyük bir aile olduklarını belirten Sönmez, “Her sezon öncesinde ­bu buluşmalar bizim için bir gelenek oldu. Tüm otellerde görevli personellerimizle birlikte bir araya geliyoruz. Hem moral depoluyoruz hem de yoğun geçecek bir sezon öncesinde görüş alışverişinde bulunuyoruz. Ben şimdiden tüm çalışma arkadaşlarıma yeni sezonda başarı diliyorum” şeklinde konuştu.