ASAT Manavgat’ta Yetersiz Kalınca, Manavgat Belediyesi Sabaha Kadar Yağmur Nöbetinde

0
223 views

Dün gecenin geç saatlerinde başlayan sağanak yağmur bu gün sabah saat 10.00 karar devam etti. Ancak bazı sokaklarda ve caddelerde yağmur suyu birikintileri meydana geldi.

Mazgallar tıkanık olduğundan bazı yerde yağmur suları birikintileri oldu. Manavgat belediyesi fen işleri müdürlüğü ekiplerince temizlenen mazgallar açılınca yağmur suları giderildi.

Antalya Büyükşehir belediyesi kurumu ASAT yetersiz kalınca halkın imdadına Manavgat belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü belediye başkanı Şükrü Sözen’in önderliğinde sabaha kadar yağmur suyu taşkınları giderildi.

Başta Aydınevler olmak üzere tüm mahallere müdahale olundu. Vidanjörler ASAT’ta Sözen’e sosyal medya üzerinde teşekkürlerini bildirdiler.  Ayrıca sosyal medyadan yardım isteyen vatandaşların sorunları giderildi.

Sosyal Medyadan başkan Sözen açıklamada bulundu; Değerli hemşerilerim. An itibarıyla şiddetli yağış, Manavgat’ımızı etkisi altına almış durumdadır. Manavgat Belediyesi olarak vatandaşlarımızın mağdur olmamaları için Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimizi seferber ettik. Akşam saatlerinden itibaren çalışan kurtarma ve acil müdahale ekiplerimiz, ihtiyacı olan insanlarımıza yetişmeye çalışıyor.

Manavgat Belediyesi olarak her zaman halkımızın yanındayız. Ekiplerimiz bu gece aralıksız bir şekilde sabaha kadar görevlerinin başında olacaktır. Manavgat Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’müzde oluşturduğumuz acil hizmet ekibimize 746 24 01 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.