Çılgın Nar Taneleri’nin hocası dünya evine girdi

0
372 views

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, tamamı kadınlardan oluşan ‘Çılgın Nar Taneleri’ grubuyla Muratpaşa’da sabah sporuna farklı bir boyut kazandıran spor eğitmeni Ülker Pınar Aydın’ın nikahını kıydı.

Muratpaşa Belediyesi’nin parklar, yaşlı evleri, spor salonları ve tesisleri olmak üzere ilçenin 12 farklı noktasında pilates ve stepten oluşan sabah sporu programı eğitmeni olarak görev yapan Ülker Pınar Aydın, Veli İhsan Eren’le dünya evine girdi.
Çiftin nikahı, Aydın’ın her Pazartesi ve Çarşamba sabah sporu için mahallenin kadınlarıyla biraraya geldiği Bayındır Park’ta kıyıldı. Aynı zamanda Soğuksu Mahalle Muhtarı Mustafa Aydın’ın kızı olan Aydın’ın nikahını Başkan Ümit Uysal kıyarken genç çiftin şahitliklerini Muratpaşa Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy, Antalya Ticaret İl Müdürü Seval Yasak Dizerkonca, Hayri Dizerkonca, Duygu Yasak ve Mustafa Tuna yaptı.
Nikahta genç çifti, Ülker Pınar Eren’in tamamı kadınlardan oluşan sabah sporu gurubu ‘Çılgın Nar Taneleri’ de yalnız bırakmadı. Çılgın Nar Taneleri, yaklaşan 8 Mart Dünya Kadınlar Günün öncesinde ‘mor’ renkli tişörtlerle nikaha katıldı.