Manavgat Karabük İlkokulu Öğrencilerine Destek

0
132 views

Hayallerimin Elinden Tut Sosyal Sorumluluk Projesi dönemin son okulunu tamamladı. Manavgat merkeze bir saat uzaklığında kalan Karabük İlkokulu öğrencileriyle bir araya.

Proje ekibi karne hediyesi olarak hazırlamış olduğu kitapları çocuklara teslim etti. Kitapların haricinde kırtasiye malzemesi ve oyuncak da hediye edildi. Çocuklarla üç saate yakın keyifli vakit geçiren proje ekibi, yine geleneksel oyunları da unutmadı.

Hayallerimin Elinden Tut kurucu sorumlusu Rabia İnci ÖZEN; “İkinci yılımıza geçtiğimiz günlerde girdik ve bu iki yılda birbirinden güzel çocuklarla bir araya geldik. Güzel hikayeler dinlediğimiz gibi acı hayatlara da şahit olduk. Ama hep bir umut vardı gittiğimiz her köyde. Bugün dönem finalimizi okulların kapanmasına kısa süre kala gerçekleştiriyoruz. Geçtiğimiz yıl sıralarını yenilediğimiz Karabük İlkokulunun öğrencileriyle bir araya gelerek kapanışı yaptık. Bu okulumuzla birlikte 212 okulla çalışma gerçekleştirdik ve 17 bine yakın öğrenciye destek sağladık. Ne mutlu bize ve bizlere güvenip yanımızda olanlara. Eylül ayında yeni hayallerde buluşmak dileğiyle, gönüllülerimize ve her çalışmamıza kalemleriyle destek olup sesimizi daha güçlü duyuran basın mensuplarına sonsuz teşekkürler” dedi.

Hayallerimin Elinden Tut 212 okulla çalışma yaptı, 17 bin’e yakın öğrenciye destek, 300’den fazla hayal gerçekleştirdi.