MASİAD’DAN  KAYMAKAMA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

0
179 views

Manavgat Sanayici Ve İş Adamları Derneği (MASİAD) Başkanı Turgay Akar başkanlığında Masiad Yönetim Kurulu Üyeleri Manavgat’ın yeni Kaymakamı Mustafa  Yiğit’i makamında ziyaret etti.  

   Masiad adına ziyarete MASİAD Yönetim Kurulu başkanı Turgay  Akar, Abdullah Cengiz, Okan Akın, Mücahit Tatar, M.İkbal Gezginer, Şevki Öncel , ve Ali Yıldırım Kocabacak katıldılar.

    Masiad Başkanı Turgay Akar ve Yön.kurulu üyeleri yeni kaymakamımız Sayın Mustafa Yiğit’e hayırlı olsun dediler. MASİAD’ın bugüne kadar gelişimi hakkında bilgi verdiler.

    Manavgat Kaymakamıyla MASİAD Yön. arasında gerçekleştirilen ziyaretin konusu ‘’MANAVGAT’IN GELİŞİMİ ,İKTİSADİ VE SOSYAL HAYATI,MANAVGAT’IN GELECEK VİZYONU ‘’ ile ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

     Manavgat Kaymakamlığı ve MASİAD’ın ortaklaşa gerçekleştirdiği  geleneksel projeler hakkında yeni kaymakama bilgi verildi.

     Manavgat Kaymakamı Mustafa  Yiğit’te ziyarette Manavgat’ı tanımaya çalıştığını ,Manavgat’ın gelişmiş ekonomisi ve potansiyelinin Türkiye ölçeğinde birçok ilden büyük olduğunu dile getirdi.

    Ziyarette Masiad Başkanı Turgay Akar ve Yön.Kur. Üyeleri Manavgat Kaymakamı Mustafa Yiğit’e ‘’ Manavgat 2050 vizyon projesi ve A. Refik İnci’nin  Manavgat Sözlüğü adlı MASİAD yönetimi  karşılıklı iyi dileklerini sunarak görüşmeyi tamamladılar.