MASMO 4. kuruluş yıldönümünü eğitim seminerleri ile kutluyor

0
167 views

MASMO Manavgat Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odası 4. kuruluş yıldönümünü eğitim seminerleri ile kutluyor.

254 üye ile kurulan odamız 4.yılında 349 üye, 60 aday meslek mensubu ve 300 staj başlatma sınavına giren gençlerimizle, başta Manavgat olmak üzere ülke ekonomimize ve iş dünyasına sunduğumuz katkılarla, işletmelere değer katmaya ve farkındalık yaratmaya devam etmektedir.
Dünyamızda yaşanmakta olan teknolojik değişim ve dönüşümler, 21.yüzyıl 4.0 ,endüstri devrimi, dijital dönüşümler, muhasebe mesleğini de yakından etkilemekte,mesleğimizde de hızlı değişimler yaşanmaktadır.Bizler başta üst birliğimiz Türmob, odalarımız olmak üzere, meslektaşlarımızla birlikte bu değişim ve dönüşüme uyum sağlama noktasında eğitimlere ve yeni mesleki uzmanlaşma alanlarına yönelerek planlarımızı yapmaktayız.

Bu bağlamda odamızın 4.kuruluş yıldönümünde İSMMM Odası eğitmeni SMMM Mustafa Gün’ün sunumuyla Dönem sonu işlemleri eğitimimizi gerçekleştirdik. Eğitimde işletme stoklarına ilişkin değerleme ve envanteri, işletme varlıklarına ait değerleme, işletme kaynaklarına ilişkin değerleme ve güncel vergi uygulamaları konularına değinildi.
Odamız kuruluş yıldönümü kutlamalarına 12 Ocak Cuma günü saat 14’de İbrahim Sözen Gençlik Merkezin de Dijital Muhasebe ve Vergide Gündem ayrıca 26 Ocak Cuma Saat 14’de İbrahim Sözen Gençlik Merkezinde Dr.A Bumin Doğrusöz’ ün sunumuyla vergi hukukunun güncel konularına bakış konulu eğitim semineriyle devam edeceğiz.

Eğitim seminerinin sonunda İSMMMO eğitmeni Mustafa Gün’e katkılarından dolayı teşekkür plaketi sunuldu.

Bir kez daha odamızın 4.kuruluş yıldönümünü kutluyor, Tüm meslektaşlarımıza,aday meslek mensubu ve çalışma arkadaşlarımıza birlik, beraberlik ve dayanışma içinde başarılar dolu nice yıldönümleri dilerim.