MATSO Heyeti Taleplerini Ankara’ya Sundu

0
325 views

MATSO heyeti Nisan ayı başında gerçekleşen seçim ve görev dağılımının ardından Antalya milletvekilleri ve TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret ederek 3 konunun yer aldığı Oda üyeleri ve Manavgat’la ilgili talepleri içeren dosya sundu.

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Nisan ayı başında gerçekleşen seçim ve görev dağılımının ardından Ankara’ya çıkarma yaptı. MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş ve Meclis Başkanı Ömer Kasapoğlu ile yönetim kurulu ve meclis üyelerinin yer aldığı heyet, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM)’de Ak Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın, Ak Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, Ak Parti Antalya Milletvekili Hüseyin Samani, CHP genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak ve CHP Antalya Milletvekili Niyazi Nefi Kara ile görüştü.

3 KONUYU MECLİSE TAŞIDILAR

MATSO heyeti görüşmede milletvekillerine 3 konuyu içeren dosyaları sundu.

1- Devlet destekli krediler den üyelerimizin de faydalandırılması,

2- Manavgat’a Organize Sanayi Bölgesinin kurulması

3- İlçemizde KOSGEB şube müdürlüğünün kurulması’nı içeren dosyaları ve ilçenin yöresel ürünlerinden oluşan hediye paketini takdim etti.

MATSO HEYETİ OLARAK TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU’NU ZİYARET ETTİ

Türkiye Büyük Millet Meclisinde milletvekilleri görüşen heyet daha sonra TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette Manavgat Şelalesi tablosu ve Manavgat’ın yöresel ürünlerinden oluşan hediye paketini takdim eden heyet Hisarcıklıoğluna ilçe ile ilgili talepleri iletme fırsatı buldu. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, MATSO heyetine yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş ise ziyaret sonrasında yaptığı değerlendirmede, TBMM’nde Antalya Milletvekilleri ve TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret ettiklerini belirterek üyelerin ve ilçe ile ilgili taleplerini dosya halinde sunduklarını söyledi.

Boztaş, “Antalya Milletvekillerimizi ve TOBB Başkanımızı ziyaret ettik. Ziyarette üyelerimizin ve ilçemiz ile ilgili taleplerimizi iletme fırsatı bulduk. İkinci döneme geçiyoruz. 4 yıl TOBB Başkanımız Sayın Hisarcıklıoğlu liderliğinde çok güzel hizmetler yaptık. Manavgat’a çok güzel hizmetler sunduk, Başkanımızın desteğiyle. Bu ikinci dönemde de inşallah Başkanımızın liderliğinde bir hizmet sunmayı planlamaktayız” dedi.